Відгуки

Тільки та компанія досягає успіху, яка вміє слухати своїх клієнтів!

До нас звертаються тисячі пацієнтів, і ми уважно прислухаємося до кожного із них! Ми щиро вдячні вам за будь-який відгук, адже цінуємо, що Ви витратили на нього Ваш час, намагаючись подякувати або поліпшити нашу роботу. Адміністрація сімейної клініки Пульс розглядає всі скарги пацієнтів та конфліктні ситуації, в разі їх виникнення.

Ви можете впевнено розміщати свої відгуки та пропозиції на цій сторінці. Ми чекаємо на Ваші відгуки про роботу сімейної клініки Пульс та сподіваємося, що ви задоволені кожним візитом до нашого медичного центра!




12345

Karina
06.07.2023

Хороша, комфортна клініка. Не можу говорити за всіх лікарів, але ті, до яких я приходила на прийом мені сподобалися: професійні, приємні люди.

Діана
02.07.2023
Відгук про лікаря: Коваль Анна Миколаївна

Була на УЗД у лікаря Коваль Ганни Миколаївни! Все скрізь розглянуло, все перевірило, все пояснило і все це спокійно, чітко, з позитивом, рекомендаціями. Лікар своєю добротою налаштувала на позитивний лад. Дякую, що є такі лікарі!

Инна
17.06.2023

Сьогодні відвідала клініку Пульс. Дуже привітній персонал. Окремо дякую медичним сестричкам, які набирали кров моїй дитині. А також сподобався їхній підхід до діток і взагалі атмосфера в клініці затишна та спокійна. Візитом задоволені )))) рекомендую!

Інна
06.06.2023

Сьогодні завітала до клініки Пульс. Дуже привітний персонал. Окремо дякую медичним сестричкам, які набирали кров моїй дитині. А також сподобався їхній підхід до дітей і взагалі атмосфера у клініці затишна та спокійна. Візитом задоволені)))) рекомендую!

Світлана
05.06.2023
Відгук про лікаря: Безверхий Сергій Миколайович
Дякую лікарю травматологу дитячому Безверхий С.М, за уважність і гарний підхід до дітей, завдяки Вам у дитини знову з'явилася активність і ручка більше не болить.
Інна
25.05.2023
Відгук про лікаря: Михайлюк Христина Зеновіївна

Сьогодні із сином були на прийомі у дитячого гастроентеролога Михайлюк Христини. Дуже хочеться, щоб усі лікарі мали схожий підхід до дітей, як у пані Христини 🧡. Дала вичерпну консультацію, з розумінням поставилася до особливостей моєї дитини. Призначила план лікування та дала рекомендації. Відразу помітно, що лікар кваліфікований і знає, чим займається. Дуже рекомендую лікареві та саму клініку. Дякую за вашу працю.

Вікторія
23.05.2023
Відгук про лікаря: Бабіч Юрій Іванович

Хочу висловити щиру подяку вашій клініці. Пройшла курс антицелюлітного масажу і залишилася дуже задоволеною! Особлива подяка Юрію Івановичу за його професіоналізм та приємне спілкування. Результати просто чудові! Рекомендую звернутися до нього, щоб побачити власні зміни. Дякую ще раз! Бажаю вам багато вдячних та задоволених клієнтів.

Олена
20.05.2023
Відгук про лікаря: Кравченко Юлія Анатоліївна
Хочу подякувати лікарю Кравченко Юлії Анатоліївні за вірно поставлений діагноз ) Вдячна клініці за обслуговування. Буду рекомендувати Вас обов'язково
Інна
16.04.2023
Відгук про лікаря: Михайлюк Христина Зеновіївна

Сьогодні з сином були на прийомі у дитячого гастроентеролога Михайлюк Христини. Дуже хочеться щоб усі лікарі мали схожий підхід до дітей, як у пані Христини🧡. Надала вичерпну консультацію, з розумінням віднеслася до особливостей моєї дитини. Назначила план лікування і дала рекомендації. Одразу ж помітно, що лікар кваліфікований і знає те, чим займається. Дуже рекомендую лікаря і саму клініку. Дякую за Вашу роботу.

Вікторія
20.03.2023
Чудова лікарка. Дуже подобається підхід Оксани В'ячеславівни до лікування: вона ретельно досліджує проблему і тільки потім робить висновки та призначає лікування. Під час лікування турбується, чи все гаразд, і чи підхлдять ті чи інші препарати, цікавиться ефективністю назначених методів. Відчувається, що лікарка дуже зацікавлена у позитивному результаті та робить все для того, аби він трапився) У моєму випадку Оксана В'ячеславівна допомогла мені налагодити цикл.
Елла
03.03.2023
Відгук про лікаря: Пушко Костянтин Миколайович
Чудовий лікар! Не вперше звертаємось.. Все доступно пояснює, і ефективно лікує! Гарний підхід до дитини,гарні враження про клініку👍
Юлія
22.02.2023
Відгук про лікаря: Бойко Лілія Андріївна
Чудовий лікар!Все детально пояснює,не призначає лишніх препаратів.Завжди на позитиві.Рекомендую!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.