Отзывы

Только та компания достигает успеха, которая умеет слушать своих клиентов!

К нам обращаются тысячи пациентов, и мы внимательно прислушиваемся к каждому из них! Мы искренне благодарны Вам за любой отзыв, ведь ценим то, что Вы потратили на него своё время, пытаясь поблагодарить или улучшить нашу работу. Администрация семейной клиники Пульс рассматривает все жалобы пациентов и конфликтные ситуации, в случае их возникновения.

Вы можете уверенно размещать свои отзывы и предложения на этой странице. Мы ждем Ваши отзывы о работе семейной клиники Пульс и надеемся, что Вы довольны каждым визитом в наш медицинский центр!
12345

Вікторія
23.05.2023
Отзыв о враче: Бабич Юрий Иванович

Хочу висловити щиру подяку вашій клініці. Пройшла курс антицелюлітного масажу і залишилася дуже задоволеною! Особлива подяка Юрію Івановичу за його професіоналізм та приємне спілкування. Результати просто чудові! Рекомендую звернутися до нього, щоб побачити власні зміни. Дякую ще раз! Бажаю вам багато вдячних та задоволених клієнтів.

Олена
20.05.2023
Хочу подякувати лікарю Кравченко Юлії Анатоліївні за вірно поставлений діагноз ) Вдячна клініці за обслуговування. Буду рекомендувати Вас обов'язково
Інна
18.04.2023

Сьогодні з сином були на прийомі у дитячого гастроентеролога Михайлюк Христини. Дуже хочеться щоб усі лікарі мали схожий підхід до дітей, як у пані Христини🧡. Надала вичерпну консультацію, з розумінням віднеслася до особливостей моєї дитини. Назначила план лікування і дала рекомендації. Одразу ж помітно, що лікар кваліфікований і знає те, чим займається. Дуже рекомендую лікаря і саму клініку. Дякую за Вашу роботу.

Вікторія
20.03.2023
Чудова лікарка. Дуже подобається підхід Оксани В'ячеславівни до лікування: вона ретельно досліджує проблему і тільки потім робить висновки та призначає лікування. Під час лікування турбується, чи все гаразд, і чи підхлдять ті чи інші препарати, цікавиться ефективністю назначених методів. Відчувається, що лікарка дуже зацікавлена у позитивному результаті та робить все для того, аби він трапився) У моєму випадку Оксана В'ячеславівна допомогла мені налагодити цикл.
Елла
03.03.2023
Чудовий лікар! Не вперше звертаємось.. Все доступно пояснює, і ефективно лікує! Гарний підхід до дитини,гарні враження про клініку👍
Юлія
22.02.2023
Отзыв о враче: Бойко Лилия Андреевна
Чудовий лікар!Все детально пояснює,не призначає лишніх препаратів.Завжди на позитиві.Рекомендую!
Марина Панасюк
14.02.2023
Хочу подякувати за допомогу лікарю Галабурда Артем Александрович,за кваліфіковану консультацію, велика вдячність Вам і Вашим адміністраторам і Вашому колективу.Бажаемо Вам процвітання та вдячних пацієнтів 💛💙
Таміла
31.01.2023
Отзыв о враче: Бойко Лилия Андреевна

Була на прийомі у гастроентеролога Бойко Л. Лікар дуже приємна, детально та доступно пояснила процес подальшого обстеження та лікування. Лікування продовжуватиму саме з нею. Прийомом задоволена.

Оксана
11.01.2023
Найкращий педіатр! лікуватись у Костянтина Миколайовича дешевше, ніж безкоштовно у сімейного, бо виписує 1-3 препарати (а не 10, як наш сімейний) і схема лікування завжди дієва. Антибіотик призначає дуже виважено і завжди в крайніх випадках. Щастя, що тепер можемо відвідувати в Пульс (недалеко від дому). Педіатра Пушкоз знає все Вишневе. Він наш народний лікар 🌟 Сама попала за рекомендаціями і завжди рекомендую іншим.
Тетяна
04.01.2023
Дуже вдячна Сергію Михайловичу! З дитинства були проблеми зі спиною, і всі попередні візити до лікарів не приносили результату, казали що вже запізно або боялись братись. Але я випадково потрапила до Сергія Михайловича в дорослому віці, через скарги на болі в серці, і він за один сеанс вправив мені хребет: кістки, які раніше стирчали вперед тепер не випирають, також я стала вища і після періодичних сеансів не турбують болі в спині! Неймовірний результат! Дуже дякую!!!
Світлана
03.01.2023
Дякую Дмитру Володимировичу за кваліфіковану консультацію.
Ірина
15.12.2022
Була на прийомі у лікаря-ортопеда Харсіка Сергія Михайловича. Дуже сподобалося його підхід і метод лікування. Рекомендую, як спеціаліста.

Записаться к врачу

Для записи на прием, пожалуйста, заполните форму. Мы свяжемся с Вами для уточнения необходимой информации.