Отзывы

Только та компания достигает успеха, которая умеет слушать своих клиентов!

К нам обращаются тысячи пациентов, и мы внимательно прислушиваемся к каждому из них! Мы искренне благодарны Вам за любой отзыв, ведь ценим то, что Вы потратили на него своё время, пытаясь поблагодарить или улучшить нашу работу. Администрация семейной клиники Пульс рассматривает все жалобы пациентов и конфликтные ситуации, в случае их возникновения.

Вы можете уверенно размещать свои отзывы и предложения на этой странице. Мы ждем Ваши отзывы о работе семейной клиники Пульс и надеемся, что Вы довольны каждым визитом в наш медицинский центр!
12345

Оксана
11.01.2023
Найкращий педіатр! лікуватись у Костянтина Миколайовича дешевше, ніж безкоштовно у сімейного, бо виписує 1-3 препарати (а не 10, як наш сімейний) і схема лікування завжди дієва. Антибіотик призначає дуже виважено і завжди в крайніх випадках. Щастя, що тепер можемо відвідувати в Пульс (недалеко від дому). Педіатра Пушкоз знає все Вишневе. Він наш народний лікар 🌟 Сама попала за рекомендаціями і завжди рекомендую іншим.
Тетяна
04.01.2023
Дуже вдячна Сергію Михайловичу! З дитинства були проблеми зі спиною, і всі попередні візити до лікарів не приносили результату, казали що вже запізно або боялись братись. Але я випадково потрапила до Сергія Михайловича в дорослому віці, через скарги на болі в серці, і він за один сеанс вправив мені хребет: кістки, які раніше стирчали вперед тепер не випирають, також я стала вища і після періодичних сеансів не турбують болі в спині! Неймовірний результат! Дуже дякую!!!
Світлана
03.01.2023
Дякую Дмитру Володимировичу за кваліфіковану консультацію.
Ірина
15.12.2022
Була на прийомі у лікаря-ортопеда Харсіка Сергія Михайловича. Дуже сподобалося його підхід і метод лікування. Рекомендую, як спеціаліста.
Олег
03.11.2022

До лікаря зверталися не перший раз, нам все подобається. Будемо звертатися ще

Людмила
20.10.2022

Прекрасний лікар, рекомендую всім! Діагноз був поставлено, призначено лікування

Наталія
11.09.2022
Лікар дуже приємна, сподобалася невимушена атмосфера прийому, гарна сучасна апаратура, я задоволена
Таїсія
26.08.2022
Лікар була дуже уважна та турботлива, вислухала всі скарги та зрозумілою мовою все пояснила)) відповіла на всі питання та дала рекомендації) дуже вдячна за прийом ))
ВІталій Григорович Падалка
02.08.2022
Кравченко Юлія Анатоліївна - лікар від Бога. Зовсім нетривалим оглядом виявила у мене причини моїх проблем, які довгий час не давали спокою, і які не помічали інші лікарі. Уважна, тактовна, небагатослівна. І видно, що дуже компетентна, розуміє і любить свою справу. Дуже раджу звертатися до Юлії Анатоліївни, вона саме та людина, що допоможе. Клініка "Пульс" справляє найкраще враження. І ціни зовсім невисокі, навіть як на мій пенсіонерський гаманець.
Наталія
29.06.2022
Прекрасний лікар який на відмінно виконує свою роботу. Кращого лікаря я ще не бачила. Все гарно пояснює і дає класні рекомендації стосовно дитини. Відповідально ставиться до своєї роботи і дуже уважна до дитини. Дякую вам за прекрасну роботу!!!
Юлія
28.04.2022
Уважна, приємна та професійна лікарка та людина. Кожен візит до неї - як свято) Наша доця дуже любить її, тому що Марина В'ячеславівна працює з душею, а ні чисто для "галачки". Всім раджу лікарку, особоливо новонародженим діткам (за пакетами спостередження від Пульса - дуже економно та вигідно), та і сама клініка чудова та приємна! Дякую вам
Оксана
23.02.2022
Були з моєю мамою три місяці назад на прийомі у лікаря Мальченка. Вона мала проблему з глибокими судинами ніг, що виражалось у вигляді сильного набряку в обох ногах, так що і взуття було дуже важко одягнути! Саме була акція, тому і УЗД і консультація була проведена по доступній вартості, але головне, що лікування, яке в перший же день призначив лікар, дало гарний результат: ноги схудли майже в 2 рази. Лікування ще продовжуємо, але той результат, що вже маємо на сьогоднішній день, дуже тішить))) Спасибі Вадиму Юрієвичу, бажаю успіхів та здоров'я!

Записаться к врачу

Для записи на прием, пожалуйста, заполните форму. Мы свяжемся с Вами для уточнения необходимой информации.