Відгуки

Тільки та компанія досягає успіху, яка вміє слухати своїх клієнтів!

До нас звертаються тисячі пацієнтів, і ми уважно прислухаємося до кожного із них! Ми щиро вдячні вам за будь-який відгук, адже цінуємо, що Ви витратили на нього Ваш час, намагаючись подякувати або поліпшити нашу роботу. Адміністрація сімейної клініки Пульс розглядає всі скарги пацієнтів та конфліктні ситуації, в разі їх виникнення.

Ви можете впевнено розміщати свої відгуки та пропозиції на цій сторінці. Ми чекаємо на Ваші відгуки про роботу сімейної клініки Пульс та сподіваємося, що ви задоволені кожним візитом до нашого медичного центра!
12345

Оксана
11.01.2023
Відгук про лікаря: Пушко Костянтин Миколайович
Найкращий педіатр! лікуватись у Костянтина Миколайовича дешевше, ніж безкоштовно у сімейного, бо виписує 1-3 препарати (а не 10, як наш сімейний) і схема лікування завжди дієва. Антибіотик призначає дуже виважено і завжди в крайніх випадках. Щастя, що тепер можемо відвідувати в Пульс (недалеко від дому). Педіатра Пушкоз знає все Вишневе. Він наш народний лікар 🌟 Сама попала за рекомендаціями і завжди рекомендую іншим.
Тетяна
04.01.2023
Відгук про лікаря: Харсіка Сергій Михайлович
Дуже вдячна Сергію Михайловичу! З дитинства були проблеми зі спиною, і всі попередні візити до лікарів не приносили результату, казали що вже запізно або боялись братись. Але я випадково потрапила до Сергія Михайловича в дорослому віці, через скарги на болі в серці, і він за один сеанс вправив мені хребет: кістки, які раніше стирчали вперед тепер не випирають, також я стала вища і після періодичних сеансів не турбують болі в спині! Неймовірний результат! Дуже дякую!!!
Світлана
03.01.2023
Дякую Дмитру Володимировичу за кваліфіковану консультацію.
Ірина
15.12.2022
Відгук про лікаря: Харсіка Сергій Михайлович
Була на прийомі у лікаря-ортопеда Харсіка Сергія Михайловича. Дуже сподобалося його підхід і метод лікування. Рекомендую, як спеціаліста.
Олег
03.11.2022

До лікаря зверталися не перший раз, нам все подобається. Будемо звертатися ще

Людмила
20.10.2022
Відгук про лікаря: Пушко Костянтин Миколайович

Прекрасний лікар, рекомендую всім! Діагноз був поставлено, призначено лікування

Наталія
11.09.2022
Лікар дуже приємна, сподобалася невимушена атмосфера прийому, гарна сучасна апаратура, я задоволена
Таїсія
26.08.2022
Лікар була дуже уважна та турботлива, вислухала всі скарги та зрозумілою мовою все пояснила)) відповіла на всі питання та дала рекомендації) дуже вдячна за прийом ))
ВІталій Григорович Падалка
02.08.2022
Відгук про лікаря: Кравченко Юлія Анатоліївна
Кравченко Юлія Анатоліївна - лікар від Бога. Зовсім нетривалим оглядом виявила у мене причини моїх проблем, які довгий час не давали спокою, і які не помічали інші лікарі. Уважна, тактовна, небагатослівна. І видно, що дуже компетентна, розуміє і любить свою справу. Дуже раджу звертатися до Юлії Анатоліївни, вона саме та людина, що допоможе. Клініка "Пульс" справляє найкраще враження. І ціни зовсім невисокі, навіть як на мій пенсіонерський гаманець.
Наталія
29.06.2022
Прекрасний лікар який на відмінно виконує свою роботу. Кращого лікаря я ще не бачила. Все гарно пояснює і дає класні рекомендації стосовно дитини. Відповідально ставиться до своєї роботи і дуже уважна до дитини. Дякую вам за прекрасну роботу!!!
Юлія
28.04.2022
Відгук про лікаря: Дєєва Марина В’ячеславівна
Уважна, приємна та професійна лікарка та людина. Кожен візит до неї - як свято) Наша доця дуже любить її, тому що Марина В'ячеславівна працює з душею, а ні чисто для "галачки". Всім раджу лікарку, особоливо новонародженим діткам (за пакетами спостередження від Пульса - дуже економно та вигідно), та і сама клініка чудова та приємна! Дякую вам
Оксана
23.02.2022
Були з моєю мамою три місяці назад на прийомі у лікаря Мальченка. Вона мала проблему з глибокими судинами ніг, що виражалось у вигляді сильного набряку в обох ногах, так що і взуття було дуже важко одягнути! Саме була акція, тому і УЗД і консультація була проведена по доступній вартості, але головне, що лікування, яке в перший же день призначив лікар, дало гарний результат: ноги схудли майже в 2 рази. Лікування ще продовжуємо, але той результат, що вже маємо на сьогоднішній день, дуже тішить))) Спасибі Вадиму Юрієвичу, бажаю успіхів та здоров'я!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.