Відгуки

Тільки та компанія досягає успіху, яка вміє слухати своїх клієнтів!

До нас звертаються тисячі пацієнтів, і ми уважно прислухаємося до кожного із них! Ми щиро вдячні вам за будь-який відгук, адже цінуємо, що Ви витратили на нього Ваш час, намагаючись подякувати або поліпшити нашу роботу. Адміністрація сімейної клініки Пульс розглядає всі скарги пацієнтів та конфліктні ситуації, в разі їх виникнення.

Ви можете впевнено розміщати свої відгуки та пропозиції на цій сторінці. Ми чекаємо на Ваші відгуки про роботу сімейної клініки Пульс та сподіваємося, що ви задоволені кожним візитом до нашого медичного центра!
12345

Оксана
25.10.2021
Відгук про лікаря: Мохсен Юлія Мохсеновна

Щиро дякую Мохсен Юлії Мохсеновні за якісне та швидке лікування. Консультація була чіткою та конкретною, всі маніпуляції проведені вчасно і швидко, проблеми визначені відразу і прописане ефективне лікування. Щиро дякую за допомогу! Рекомендую всім!

Анастасия
15.09.2021
Відгук про лікаря: Іщенко Ніна Юліївна
Отличный врач! Быстро нашла проблему, и помогла от нее избавится! Всем рекомендую!
Гаурілєнє Алла
14.09.2021
Відгук про лікаря: Кабанчук Віталій Юрійович
Дякую лікарю Кабанчуку В.Ю. за надану мені кваліфіковану допомогу, відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення.
Ольга
14.09.2021

У меня была онлайн-консультация с офтальмологом. Мне понравилось, как врач все объяснил, хорошая консультация.

Оксана
27.08.2021

Клиника хорошая. Посещала несколько раз. Врачи очень приятные и компетентные. Обращалась к семейному врачу и эндокринологу. Сдавала анализ крови, очень вежливые медсестры. Я благодарна медработникам этой клиники. Рекомендую.

Дар’я
20.08.2021
Відгук про лікаря: Дебич Діана Павлівна
Была на приеме несколкьо раз с жалобами на цикл, провели диагностику, врач мне популярно все рассказала и обьяснила с чем может быть связана дисфункция. Выдала назначение. Очень понравился спациалист! Спасибо вам!
Дмитрий Агафонов
17.08.2021
Відгук про лікаря: Денисенко Ірина Василівна

Были у невролога Денисенко И.В., очень понравился подход врача, чувствуется профессионализм, будем рекомендовать знакомым, спасибо ей огромное!

Михаил Николаев
13.08.2021

Хороший персонал

Оперативно вытащили большую занозу из под ногтя и спасли меня от жуткой боли

Спасибо

Ольга Бессонова
02.08.2021
Відгук про лікаря: Федорець Євгенія Анатоліївна

Хочу залишити відгук про лікарку дерматлога Федорець Євгенію Федорівну. Її професіоналізм виправданий її досвідом. На прийомі зайвого нічого не говорила, досить просте лікування призначила, без великих грошових витрат. Всі відразу позначила, швидко і детально. Якщо ви або ваши дітки мають проблеми зі шкірою і ви у Вишневому - однозначно тільки ця лікарка.

Ира Макаренко
30.07.2021

Как театр начинается с вешалки так и клиника начинается с рецепции. Очень приятные и грамотные администраторы на рецепшене. Деткам всегда очень нравиться как будто не к педиатру на осмотр пришли, а поиграть. Детки не боятся и не воспринимают МЦ Пульс как больницу и поход к врачу.

Таисия Евсеенко
30.07.2021

Посещаем медицинский центр Пульс всей семьей. Очень достойная клиника сервис и уровень врачей всегда на высоте.

Константин Радченко
29.07.2021
Відгук про лікаря: Коваль Анна Миколаївна

Открыл для себя лучшего специалиста УЗИ диагностики Коваль Анну Николаевну. Это специалист с невероятным опытом диагностики, внимательная к деталям и мелочам.

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.