Консультація лікаря онлайн

Сучасна наука переходить в режим онлайн. Частково це стосується і медичних послуг. В часи IT-технологій та пандемії, онлайн медицина – один з кращих варіантів. 

Консультація лікаря онлайн в сімейній клініці Пульс

Віртуальні консультації стають все більш популярними вони допомагають обмежити ваше спілкування з сторонніми людьми, що дуже актуально в час пандемії. Такий «візит» не може гарантувати повного обстеження, але допомагає у багатьох ситуаціях:

 • вам виписали призначення, а ви не розумієте почерк лікаря;
 • ви хочете уточнити деталі стосовно вашого діагнозу. Якщо вам встановили точний діагноз, можете задати будь-які питання фахівцю, щоб знати думку декількох лікарів;
 • ви хочете впевнитись, що вам виписали вірне направлення на додаткові аналізи чи до вузького спеціаліста;
 • бажаєте, щоб лікар із багатим досвідом, прокоментував результати аналізів, заключення ЕКГ, рентгену та інших обстежень;
 • хочете впевнитись, що терапія, яку вам призначили, допомагає, ви одужаєте, і вам не потрібен візит до місцевого спеціаліста;
 • хочете отримати попередній діагноз, щоб не мучити себе поганими думками.

Порядок проведення онлайн консультації лікаря

Консультація проводиться у будь-який зручний для вас спосіб. В основному, це популярні програми для проведення онлайн-конференцій: Зум, Скайп, тощо. Ви також можете отримати консультацію у телефонному режимі, але краще скористатися відео-зв’язком.

У сімейній клініці Пульс за консультують онлайн всі лікарі, але найчастіше пацієнти запитують онлайн консультації::

Лікаря можна обрати самостійно. Під час консультації задавайте усі питання стосовно вашої проблеми. Ви можете показувати результати аналізів, розповідати симптоми, демонструвати область тіла, яка турбує. Наприклад, висипка у дитини, рана, що довго не загоюється.

Переваги онлайн консультації

Основні переваги віртуальної лікарської допомоги:

 • відсутність черг та зайвих контактів із людьми під час пандемії;
 • не треба далеко їхати;
 • можна отримати консультацію із будь-якої точки планети, де є інтернет. Це дуже корисно, якщо за межами України пацієнту прописали ліки, а він не може прочитати рецепт.

Запис на онлайн консультацію

Платна консультація лікаря онлайн потребує попереднього запису. Щоб записатися на прийом, необхідно звернутися до адміністратора сімейної клініки Пульс. Зробити це можна декількома шляхами:

 • заповніть форму зворотнього зв’язку на сайті,  менеджер зателефонує через кілька хвилин;
 • зверніться до нас прямо в чаті за допомогою месенджера на сайті;
 • зателефонуйте до клініки і визначте час візиту у телефонному режимі.

Оплата онлайн консультації лікаря

Оплатити консультацію лікаря онлайн можна на нашому сайті. Розрахуватися можливо банківською карткою або переведенням з особистого рахунку через інтернет-банкінг.

Ви також можете обрати сімейного лікаря і відвідувати його на постійній основі.

Пам’ятайте! Віртуальна консультація не замінює повноцінний візит до лікаря. Це допомога, альтернатива і підтримка. Побачивши пацієнта через монітор, лікар може поставити лише попередній діагноз. Для проведення повноцінної діагностики та взяття аналізів, необхідно записатися на прийом або викликати лікаря додому

Сімейна клініка Пульс надає послуги онлайн консультацій. Звертайтесь!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.