Виклик лікаря

Добре самопочуття починається вдома! Особливо в момент, коли ви відчуваєте себе не здоровим найменше хочеться їхати в транспорті, стояти в черзі в клініці або в аптеці, контактувати з людьми. Не дарма є відоме прислів’я «Вдома і стіни лікують», в своєму будинку людина відчуває себе впевненіше і спокійніше, і легше впоратися з будь-яким недугом.

Сімейна клініка «Пульс» поліпшить ваш стан здоров’я в комфортній для вас атмосфері. «Виклик лікаря додому» – це найкраща альтернатива консультацій в клініці.

  • Якщо вам не здоровиться (підвищилася температура, лихоманка, з’явилися симптоми застуди, диспепсичні явища – будь-які симптоми порушення травлення, висип на тілі, слабкість, проблеми серцево-судинної системи та ін.)
  • Якщо допомога потрібна маленькій дитині, людині старшого віку або нетранспортабельного стану.
  • Якщо ви хочете зменшити контакти в періоди активних інфекцій і вірусів.

До ваших послуг всі наші лікарі, які приїдуть до вас в чітко призначений зручний час, проведуть огляд і діагностику стану здоров’я, при необхідності використовуючи портативне медичне обладнання, призначать лікування.

Також на дому можна здати аналізи, зробити ін’єкції, перев’язки, крапельниці і компреси, відстежувати динаміку вашого одужання.

Виклик лікаря додому економить ваш час, гарантує вам безпеку, захищає від ускладнень і інших захворювань, допомагає швидше зміцніти і набратися сил організму в домашній атмосфері.

Залишити заявку на послугу «Виклик лікаря додому» можна на нашому сайті, або якщо є питання і потрібно попередньо проконсультуватися з фахівцем телефонуйте:

Сімейна клініка «Пульс» – на одній хвилі з Вашим здоров’ям!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.