Аналізи

У клініці сімейної медицини Пульс можна здати аналізи для дітей та дорослих. Ми пропонуємо два варіанти забору біологічного матеріалу – безпосередньо у клініці або ж з виїздом до пацієнта додому.

Проведення лабораторних аналізів – наступний крок після візиту до лікаря й збору анамнезу. Проведення аналізів є необхідним етапом у діагностиці будь-якого захворювання. Також, це є метод оцінки ефективності лікування або стану здоров’я в цілому.

Комплекс аналітичних медичних процедур у клініці Пульс включає в себе скринінгове дослідження біологічного матеріалу: крові, сечі, калу.

Лікарі клініки Пульс рекомендують проходження спектру основних лабораторних досліджень усім дорослим й дітям щорічно в профілактичних цілях.

Базові лабораторні процедури проводяться у випадках, коли немає видимого погіршення самопочуття. Аналізи – комплекс базових профілактичних заходів, які допомагають визначити серйозні захворювання ще на самих ранніх етапах.

У разі наявності хронічних захворювань в анамнезі (історії хвороби) пацієнта періодичність проходження лабораторного обстеження визначається профільним чи сімейним лікарем.

Показаннями до проведення комплексних лабораторних аналізів й тестування є будь-які нездужання (поява як специфічних симптомів, характерних для певного захворювання, так і не специфічних симптомів, які виражаються в загальному погіршенні самопочуття й стану організму).

З метою об’єктивної оцінки результативності терапії аналізи крові, сечі і калу здаються за направленням лікаря-куратора (лікуючого лікаря).

Здати біологічний матеріал на загальний аналіз рекомендується

  • Під час проведення комплексної діагностики або у разі диспансеризації;
  • У разі підозри на конкретну патологію з метою підтвердження діагнозу або його спростування;
  • При моніторингу ефективності лікування і динаміки захворювання;
  • За умови особистого бажання пацієнта пройти діагностику поза планом.

Стандартні способи оцінки стану організму універсальні і не мають протипоказань. Однак порушення правил підготовки до забору біологічного матеріалу (крові, сечі або калу) може зробити результат дослідження недостовірним. Тому ми наполегливо радимо: проконсультуйтеся з лікарем перед тим, як вирушати на здачу аналізів.

Якщо Ви вирішили здати лабораторні аналізи з метою профілактики, їх перелік виглядатиме наступним чином

  • Загальний аналіз крові (допомагає виявити патології кровотворної системи, запальні, алергічні й інфекційні процеси в організмі);
  • Загальний аналіз сечі (є індикатором роботи нирок й сечовивідних шляхів);
  • Біохімічний аналіз крові (дозволяє виявити вміст вітамінів та мікроелементів в організмі, отримати інформацію про стан органів та їх функціонування);
  • Аналіз на мікроальбумін в сечі (якщо є ризик розвитку діабету чи гіпертонічної хвороби. У разі нефропатії дозволяє виявити патологічні процеси на ранній стадії);
  • Аналіз крові на маркери хронічних гепатитів В і С, а також ВІЛ. (Група підвищеного ризику – власники тату, люди, що ведуть безладне статеве життя тощо);
  • Аналіз крові на онкомаркери (допомагає виявити особливі речовини, які продукує пухлина на ранніх стадіях).

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.