Reviews
12345

Марьяна Столярова
05.01.2022

Очень понравилась клиника и детский педиатр Надежда Павловна

Olena A
04.01.2022

Чудова клініка,сучасна, приємні адміністратори. БУДУ ВІДВІДУВАТИ

Zeka Miller
29.12.2021

Велика подяка за професійний підхід, уважність персоналу, надання медичної та психологічної підтримки, і все на професійному рівні. Для мене, також важливо, зручність розташування клініки поряд з будинком, враховуючи ситуацію яка склалася на даний момент. 5 зірочок, як в кращих готелях Єгипту ;)

Андрей Габчак
15.12.2021

Компетентні лікарі. Хороший сервіс.

Олександра Покормяко
09.12.2021

07.12.21р. відвідали клініку  вперше  з своїм 3-ох місячним сином. Були на прийомі у дитячого хірурга Яременко Вадима Володимировича, чудовий лікар, відразу знайшов спільну мову з дитиною, зробив все швидко, безболісно. Адміністратори зустріли з посмішкою, дуже приємні та привітні дівчата. Юлія з радістю потримала сина поки я вдягала верхній одяг. Дуже задоволена! Зустріли добре, процедура пройшла чудово, дівчата усміхнені та готові допомогти.

Irina Bliznyuk
05.12.2021

Перший раз відвідала клініку " Пульс" і була приємно вражена. Адміністратори рецепції компетентні у своїй роботі,  дуже доброзичливі і приємні в спілкуванні, надали всю інформацію, яка мене цікавила.

Була на прийому у гінеколога Мохсен Юлії, вона надала мені кваліфіковану допомогу, була уважна до всіх питань і проблем. Професіонал своєї справи і гарна людина!

Дякую!💛 Ви- супер!👍

Enika
01.12.2021

Очень отзывчивые, хорошие врачи, видно что любят свою работу)

Спасибо вам

Лариса Стоцкая
26.11.2021

Отличный медицинский центр с достойной диагностической УЗИ аппаратурой. Высокое качество за разумную стоимость.

Людмила Анатольевна Ворохова
20.11.2021

Клініка Дуже високого рівня. Обслуговуюсь в ній давно всією родиною. Тут дуже професійні лікарі, привітний персонал, нові апарати,зручне розташування. В такій гостинній атмосфері під наглядом професіоналів процес одужання проходить швидше) Дякую вам за вашу турботу!!!

Всім рекомендую і Бажаю всім міцного здоров'я.

Елена Соколовская
10.11.2021

У меня с детства проблемы с глазами, близорукость с астигматизмом, долго не решалась провериться, наконец решилась. Выбрала вашу клинику и не прогадала. Очень вежливый и внимательный персонал, врач провел осмотр, назначил лечение, подобрал очки. Получила квалифицированную консультацию грамотного врача. Осталась очень довольна посещением вашей клиники и буду рекомендовать своим знакомым.

Марина Тарасова
05.11.2021

Добрый день.

Решила поделиться своими впечатлениями...

Мне понадобился невролог,а в  поликлинике врач ушел в отпуск,пришлось идти в близжайшую частную клинику. Скажу честно,шла с опаской,т.к. много пишут негатива о клиниках в целом. Мое сомнение рассеялось уже на первом приёме,назначены были анализы и МРТ,но ведь без них невозможно поставить правильный диагноз,а после этого доктор подробно разъяснил мне причины болезни и лечение,причём без агресси несколько раз подробно,потому что я как не медик,не могу понять каких то медицинских терминов. Более того,когда я позвонила врачу спустя несколько дней,уточнить приём лекарств,он помнил мою историю и объяснил мне всё ещё раз.

Поэтому хочу сказать большое спасибо специалистам и персоналу клиники.

Люда Павленко
02.11.2021

Недавно обращались за помощью в клинику "Пульс". Врач терапевт был очень внимательный и вежливый. Сразу поставил правильный диагноз, и назначил эффективное лечение. Была приятно удивлена нашей медициной. Не было излишней бюрократии, здоровым это легко, а в не лучшим здравии подавно. Всем довольна, спасибо!

Sign up for a doctor

To make an appointment, please fill out the form. We will contact you to clarify the necessary information.