Reviews
12345

Наталія
29.06.2022
Review about the doctor: Kostoglodova Anastasia Vasilievna
Прекрасний лікар який на відмінно виконує свою роботу. Кращого лікаря я ще не бачила. Все гарно пояснює і дає класні рекомендації стосовно дитини. Відповідально ставиться до своєї роботи і дуже уважна до дитини. Дякую вам за прекрасну роботу!!!
Юлія
28.04.2022
Review about the doctor: Deeva Marina Vyacheslavovna
Уважна, приємна та професійна лікарка та людина. Кожен візит до неї - як свято) Наша доця дуже любить її, тому що Марина В'ячеславівна працює з душею, а ні чисто для "галачки". Всім раджу лікарку, особоливо новонародженим діткам (за пакетами спостередження від Пульса - дуже економно та вигідно), та і сама клініка чудова та приємна! Дякую вам
Оксана
23.02.2022
Були з моєю мамою три місяці назад на прийомі у лікаря Мальченка. Вона мала проблему з глибокими судинами ніг, що виражалось у вигляді сильного набряку в обох ногах, так що і взуття було дуже важко одягнути! Саме була акція, тому і УЗД і консультація була проведена по доступній вартості, але головне, що лікування, яке в перший же день призначив лікар, дало гарний результат: ноги схудли майже в 2 рази. Лікування ще продовжуємо, але той результат, що вже маємо на сьогоднішній день, дуже тішить))) Спасибі Вадиму Юрієвичу, бажаю успіхів та здоров'я!
Аниканова Ирина
13.02.2022
Дуже вдячна лікарям і медсестрам, які кваліфіковано допомогли у тяжкій ситуаціі
Олена
04.02.2022
Review about the doctor: Kamyanetskaya Nadezhda Pavlovna
Коли дитинка захворіла ми почали шукати лікаря, якому можемо довірити лікування свого чада, вибір зупинили і на виклик додому приїхала Надія Петрівна, перше скажу, надзвичайно приємна та ввічлива людина, а коли почала оглядати донечку, я у думках дякувала Богу за те, що є такі професійні лікарі, які мають гарний підхід до дитинки і пояснюють усі рекомендації по лікуванню батькам. Ми Вам щиро вдячні за Вашу роботу!
Олена
30.01.2022
Review about the doctor: Yulia Nezhentseva
Прекрасний лікар, про що розумієш із першої секунди. Все доброзичливо, нічого зайвого, професійно
Марьяна Столярова
05.01.2022

Очень понравилась клиника и детский педиатр Надежда Павловна

Olena A
04.01.2022

Чудова клініка,сучасна, приємні адміністратори. БУДУ ВІДВІДУВАТИ

Zeka Miller
29.12.2021

Велика подяка за професійний підхід, уважність персоналу, надання медичної та психологічної підтримки, і все на професійному рівні. Для мене, також важливо, зручність розташування клініки поряд з будинком, враховуючи ситуацію яка склалася на даний момент. 5 зірочок, як в кращих готелях Єгипту ;)

Андрей Габчак
15.12.2021

Компетентні лікарі. Хороший сервіс.

Олександра Покормяко
09.12.2021

07.12.21р. відвідали клініку  вперше  з своїм 3-ох місячним сином. Були на прийомі у дитячого хірурга Яременко Вадима Володимировича, чудовий лікар, відразу знайшов спільну мову з дитиною, зробив все швидко, безболісно. Адміністратори зустріли з посмішкою, дуже приємні та привітні дівчата. Юлія з радістю потримала сина поки я вдягала верхній одяг. Дуже задоволена! Зустріли добре, процедура пройшла чудово, дівчата усміхнені та готові допомогти.

Irina Bliznyuk
05.12.2021

Перший раз відвідала клініку " Пульс" і була приємно вражена. Адміністратори рецепції компетентні у своїй роботі,  дуже доброзичливі і приємні в спілкуванні, надали всю інформацію, яка мене цікавила.

Була на прийому у гінеколога Мохсен Юлії, вона надала мені кваліфіковану допомогу, була уважна до всіх питань і проблем. Професіонал своєї справи і гарна людина!

Дякую!💛 Ви- супер!👍

Sign up for a doctor

To make an appointment, please fill out the form. We will contact you to clarify the necessary information.