Reviews
12345

Наталія
11.09.2022
Review about the doctor: Krupskaya Vladislava
Лікар дуже приємна, сподобалася невимушена атмосфера прийому, гарна сучасна апаратура, я задоволена
Таїсія
26.08.2022
Review about the doctor: Krupskaya Vladislava
Лікар була дуже уважна та турботлива, вислухала всі скарги та зрозумілою мовою все пояснила)) відповіла на всі питання та дала рекомендації) дуже вдячна за прийом ))
ВІталій Григорович Падалка
02.08.2022
Review about the doctor: Kravchenko Yulia Anatolievna
Кравченко Юлія Анатоліївна - лікар від Бога. Зовсім нетривалим оглядом виявила у мене причини моїх проблем, які довгий час не давали спокою, і які не помічали інші лікарі. Уважна, тактовна, небагатослівна. І видно, що дуже компетентна, розуміє і любить свою справу. Дуже раджу звертатися до Юлії Анатоліївни, вона саме та людина, що допоможе. Клініка "Пульс" справляє найкраще враження. І ціни зовсім невисокі, навіть як на мій пенсіонерський гаманець.
Наталія
29.06.2022
Review about the doctor: Kostoglodova Anastasia Vasilievna
Прекрасний лікар який на відмінно виконує свою роботу. Кращого лікаря я ще не бачила. Все гарно пояснює і дає класні рекомендації стосовно дитини. Відповідально ставиться до своєї роботи і дуже уважна до дитини. Дякую вам за прекрасну роботу!!!
Юлія
28.04.2022
Review about the doctor: Deeva Marina Vyacheslavovna
Уважна, приємна та професійна лікарка та людина. Кожен візит до неї - як свято) Наша доця дуже любить її, тому що Марина В'ячеславівна працює з душею, а ні чисто для "галачки". Всім раджу лікарку, особоливо новонародженим діткам (за пакетами спостередження від Пульса - дуже економно та вигідно), та і сама клініка чудова та приємна! Дякую вам
Оксана
23.02.2022
Були з моєю мамою три місяці назад на прийомі у лікаря Мальченка. Вона мала проблему з глибокими судинами ніг, що виражалось у вигляді сильного набряку в обох ногах, так що і взуття було дуже важко одягнути! Саме була акція, тому і УЗД і консультація була проведена по доступній вартості, але головне, що лікування, яке в перший же день призначив лікар, дало гарний результат: ноги схудли майже в 2 рази. Лікування ще продовжуємо, але той результат, що вже маємо на сьогоднішній день, дуже тішить))) Спасибі Вадиму Юрієвичу, бажаю успіхів та здоров'я!
Аниканова Ирина
13.02.2022
Дуже вдячна лікарям і медсестрам, які кваліфіковано допомогли у тяжкій ситуаціі
Олена
04.02.2022
Review about the doctor: Kamyanetskaya Nadezhda Pavlovna
Коли дитинка захворіла ми почали шукати лікаря, якому можемо довірити лікування свого чада, вибір зупинили і на виклик додому приїхала Надія Петрівна, перше скажу, надзвичайно приємна та ввічлива людина, а коли почала оглядати донечку, я у думках дякувала Богу за те, що є такі професійні лікарі, які мають гарний підхід до дитинки і пояснюють усі рекомендації по лікуванню батькам. Ми Вам щиро вдячні за Вашу роботу!
Олена
30.01.2022
Review about the doctor: Yulia Nezhentseva
Прекрасний лікар, про що розумієш із першої секунди. Все доброзичливо, нічого зайвого, професійно
Марьяна Столярова
05.01.2022

Очень понравилась клиника и детский педиатр Надежда Павловна

Olena A
04.01.2022

Чудова клініка,сучасна, приємні адміністратори. БУДУ ВІДВІДУВАТИ

Zeka Miller
29.12.2021

Велика подяка за професійний підхід, уважність персоналу, надання медичної та психологічної підтримки, і все на професійному рівні. Для мене, також важливо, зручність розташування клініки поряд з будинком, враховуючи ситуацію яка склалася на даний момент. 5 зірочок, як в кращих готелях Єгипту ;)

Sign up for a doctor

To make an appointment, please fill out the form. We will contact you to clarify the necessary information.