Відгуки

Тільки та компанія досягає успіху, яка вміє слухати своїх клієнтів!

До нас звертаються тисячі пацієнтів, і ми уважно прислухаємося до кожного із них! Ми щиро вдячні вам за будь-який відгук, адже цінуємо, що Ви витратили на нього Ваш час, намагаючись подякувати або поліпшити нашу роботу. Адміністрація сімейної клініки Пульс розглядає всі скарги пацієнтів та конфліктні ситуації, в разі їх виникнення.

Ви можете впевнено розміщати свої відгуки та пропозиції на цій сторінці. Ми чекаємо на Ваші відгуки про роботу сімейної клініки Пульс та сподіваємося, що ви задоволені кожним візитом до нашого медичного центра!




12345

Helena
25.01.2024
Відгук про лікаря: Василівська Юлія Віталіївна
Лікуюсь зараз у лікаря Василівської Юлії Віталіївна. Це досвідчений професіонал та дуже гарна людина. Вона просто заряджає своїм оптимізмом,  а це завжди сприяє одужанню. Дякую долі за зустріч з нею.
Лариса
22.01.2024
Відгук про лікаря: Ільчишин Василь Миколайович
Чудовий лікар!!Неодноразово зверталася до нього, кожная моя проблема була вирішена. Дякую за професіоналізм. Рекомендую!!!
Ірина
10.01.2024
Відгук про лікаря: Єгорова Катерина Сергіївна
Дуже вдячна лікарю-офтальмологу Єгоровій Катерині за вчасно поставлений діагноз.  Зверталась не в одну клініку, але тільки в Пульсі відразу поставили правильний діагноз.
Лариса
18.12.2023
Професійно, коректно, уважливо, рекомендую
Валентина
16.12.2023
В черговий раз відвідуємо клініку Пульс. Хочу відмітити педіатра Дробишевська О. П., чудовий лікар і дерматолога Карпенко А. В. І дякую дівчаткам з рецепції за уважність
Ірина
15.12.2023
Це найкраща клініка.Завжди тепле,ввічливе,уважне і доброзичливе ставлення.Професійний підхід
NICK
10.12.2023
Рекомендую!!! Без черг та з комфортом вас обслужать. Для військових є знижка -10% на консультації.
Ольга
01.12.2023
Відгук про лікаря: Дробишевська Оксана Петрівна
Хочу сказати велике дякую лікарю Дробишевській за професіоналізм, чудово знайшла контакт з дитиною, лікування призначила і кожне слово прописане пояснила, що і до чого)). І дякую дуже привітному персоналу клініки , хочеться повертатися до вас не хворіючими , а навіть просто так!
Олександр
25.11.2023
Відгук про лікаря: Бойко Лілія Андріївна
Дякую клініці за високий професіоналізм та гарний настрій.  Особливо хочу відзначити лікаря Бойко Лілію Андріївну за гарний, ефективний курс лікування та відношення. Клініка варта уваги, буду рекомендувати друзям.
Тетяна
05.11.2023
Відгук про лікаря: Юзвенко Владислав Васильович
Хочу сердечно подякувати лікарю Юзвенко Владиславу Васильовичу Отоларинголог, який своїм професіоналізмом і знаннями зміг створити диво. Спасибі вам. Я довгий час мучилась із носом, що я тільки не брискала в ніс, постійно був набряк носа, або нежить, та біль голови. Після прийому та консультації я позбулася всіх симптомів, вже три місяця - все добре, нарешті я забула про свій Ніс. Дякую, рекомендую !!!!
Олег
03.11.2023
Відгук про лікаря: Кравченко Юлія Анатоліївна
Спасибо за профессионализм, оперативность и хорошее отношение! Особая благодарность хирургу Кравченко Юлии Анатолиевне. Буду советовать друзьям.
Каріна
02.11.2023
Не один раз відвідала цю клініку. Дуже привітний персонал, лікарі виконують свою роботу якісно та піклуються про тебе.

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.