Вакцинації

Вакцинація в клініці сімейної медицини Пульс

Клініка сімейної медицини Пульс пропонує широкий спектр щеплень для дорослих та дітей.

 

Вакцинація для дітей та дорослих – це надійний спосіб захисту від небезпечних хвороб та ускладнень, які вони можуть спричинити.

 

Лікар-педіатр клініки Пульс консультує з приводу вакцинації дитини, складає календар щеплень, проводить огляд дитини безпосередньо перед щепленням та спостерігає дитину упродовж години після вакцинації.
Для вакцинації ми використовуємо тільки перевірені якісні вакцини.

У клініці Пульс ми доглядаємо дітей від народження. Новонароджені потребують особливої уваги та захисту. Батьки новонародженої дитини мають отримати вичерпну інформацію про вірусні й інфекційні захворювання, а також, про те, як запобігти виникненню цих захворювань.

Ряд щеплень у перші роки життя дитини є одним з найбільш потужних бар’єрів, який чинить опір інфекціям та різним захворюванням. Після щеплення імунна система організму дитини отримує допустиму “інформацію” про хворобу у вигляді вакцини, що стає підставою для вироблення організмом антитіл до хвороби. Тому, у разі небезпеки й зустрічі з реальним вірусом вакцинована дитина залишається здоровою й захищеною. Невакцинована ж людина має відповідати атакуючому вірусу без так званого “тилу”. Є хвороби, (наприклад, краснуха чи вітряна оспа), якими можна перехворіти у легкій формі, не маючи вакцини. Проте, є ряд хвороб, наслідки яких можуть бути доволі страшними й спричиняти порушення у розвитку дитини.

Багато хто вважає, що вакцинація дитини – це особиста справа батьків. Також існує ряд страхітливих історій про наслідки щеплень. Проте, батьки не в змозі самостійно захистити дитину від таких хвороб, як туберкульоз, дифтерія, правець чи поліомієліт. Варто пам’ятати, що саме своєчасна профілактична вакцинація допомогла поколінням уникати епідемій.

У клініці Пульс ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, врахування особливостей його розвитку, тощо. Наші лікарі складають персоніфікований календар щеплень та допомагають обрати найкращі зарубіжні вакцини.

Перед щепленням дитина проходить ретельне обстеження, сдає аналізи. У разі потреби – проходить додатковий огляд у інших спеціалістів.

Під час вакцинації та протягом години після неї дитина знаходиться під наглядом лікаря.

Багато хто вважає, що щеплювати потрібно тільки дітей. Однак дорослі не в меншій мірі схильні до небезпечних інфекційних захворюваннь. До того ж, як правило, вони переносять інфекції набагато важче, ніж діти. Вакцинація дорослих в Вишневому здійснюється в медичному центрі Пульс.

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.