Вакцинація проти вірусу папіломи людини

Вакцинація проти вірусу папіломи людини у Києві та Київській області: Вишневому, Боярці, Крюківщині, Софіївській Борщагівці та Гатному

Чи можна захиститися від раку шийки матки? Які заходи існують крім періодичних оглядів у гінеколога? Сімейна клініка Пульс, спираючись на міжнародний медичний досвід, рекомендує вакцину Церварикс (Ceravix) для профілактики цього небезпечного захворювання. 

Зв’язок ВПЛ з раком шийки матки

Давно встановлено, що вірус папіломи людини (ВПЛ) може викликати патологічні зміни у структурах шийки матки, та як наслідок – онкологію. За деякими даними приблизно 70-80% всіх випадків раку шийки матки є наслідком впливу саме ВПЛ. І якщо не можна вакцинуватися від раку як такого, то зробити щеплення проти вірусу папіломи людини цілком можливо!

Церварикс – помічник у боротьбі із раком шийки матки

Церварикс (Бельгія) – рекомбінантна вакцина, виготовлена з високоочищених неінфекційних вірусоподібних часток ВПЛ 16 і 18 типів. Вірусоподібні частки не містять вірусної ДНК, тому не можуть інфікувати клітини або стати причиною раку даної локалізації.  

Натомість  введення вакцини дає стійкий імунітет проти дії вірусу папіломи людини. Тому Церварикс (Ceravix) використовується для профілактики передракових генітальних уражень (шийки матки, вульви і піхви) і раку шийки матки, спричинених онкогенними типами ВПЛ.

Кому потрібно робити вакцину?

Вакцина показана усім  жінкам та дівчаткам у віці від 9 років з метою профілактики раку шийки матки. Рекомендовано пройти вакцинацію, якщо в анамнезі родини вже є випадки цього захворювання.

Рекомендовані схеми вакцинації Церварикс

Вік

Період введення

1 доза

2 доза

3 доза

9 – 14 років 1-й місяць Між 5 і 13 місяцем Призначається лише у випадках, якщо 2-га доза введена раніше, ніж через 5 місяців після першої
Від 15 років 1 місяць 2-й місяць 6 місяць

Протипоказання

Церварикс має стандартні протипоказання щодо ведення:

  • алергія та непереносимість будь-якого компоненту вакцини;
  • вік до  9 років;
  • гострі стани – інфекції, що супроводжуються лихоманкою і температурою. В цьому випадку слід відкласти вакцинацію до одужання.

Можливі побічні реакції

Можуть з’явитися побічні реакції, які згодом минають:

  • інфекції дихальних шляхів;
  • головний бiль та запаморочення;
  • розлади травлення;
  • ломота  в тілі;
  • підвищення температури тіла.

За детальною консультацією стосовно вакцинації Церварикс звертайтесь до вашого сімейного лікаря, педіатра або гінеколога. Записатися до них можна до сімейної клініки Пульс. Отримайте професійні поради та огляд перед щепленням, яке може врятувати життя.

Вартість щеплення проти ВПЛ вакциною Церавикс

Вакцинація
Вакцинація ''Церварікс'' (Бельгія) - профілактика папіломавірусу

Відгуки

Всі відгуки

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.