12 грудня сімейна клініка Пульс святкує День Народження та роздає подарунки!

Перший рік – перший крок до бурхливого світу професійної медицини. 12 грудня сімейна клініка Пульс переходить свій перший рубіж, тому заслуговує на визнання, а її пацієнти – на знижки та приємні сюрпризи!

Сімейна клініка Пульс це багатопрофільний медичний центр, що працює у всіх напрямках медицини разом з найкращою командою лікарів з багатим досвідом та тривалим стажем роботи. 

Наша команда дуже велика, і на жаль, ми не можемо  перерахувати всіх. Познайомитися із фахівцями клініки Пульс можна, завітавши до нас онлайн, або записавшись на прийом

Подарунок чекає на тебе в сімейній клініці Пульс 12 грудня

  • 10% знижки при записі на прийом до будь-якого лікаря на будь-яку дату. Ви давно були на плановому огляді? В Новий рік слід заходити з міцним здоров’ям.
  • 10% знижки на всі послуги медичного центру в цей день.
  • Смачненький подарунок-сюрприз для маленьких пацієнтів. Можливо, слід записатися на вакцинацію саме в цей день? Смачні щеплення морально переносяться краще до того ж сезон грипу не за горами.

Користуйтесь нашими унікальними програмами, комплексами і процедурами:

Сімейній клініці Пульс лише рік, але вона розвивається стрімкими темпами. Будьте поруч з нами, а ми продовжуємо пульсувати на одній хвилі із вашим здоров’ям!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.