Школа чекає на Вас :)

Записатись
Перелік послуг Стандарт Розширений
Прийом лікаря педіатра 1 1
Прийом лікаря офтальмолога 1 1
Прийом лікаря невролога 1 1
Прийом ортопеда-травматолога 1 1
Прийом лікаря отоларинголога 1 1
Антропометрія 1 1
Проба Руф’є 1 1
ЕКГ 12 каналів (з розшифровкою) 1 1
УЗД черевної порожнини та нирок 0 1
Ехокардіографія (УЗД серця) 0 1
Загальний розгорнутий аналіз крові 1 1
Загальний аналіз сечі 1 1
Глюкоза 1 1
Оформлення довідки форми 086-1/о або 086-2/о 1 1
Забір крові 1 1
Аналіз калу на яйця гельмінтів 1 1
Вартість 4300 5500

*Після купівлі пакету можна використати протягом 14 днів.

Збираєтеся до школи і не знаєте, що для цього потрібно?

Сімейна клініка Пульс нагадає вам 3 кроки медичної підготовки до школи, які дадуть вам впевненості в цей хвилюючий момент.

Звичайно батьки починають готувати свою дитину до цього відповідального і цікавого етапу життя заздалегідь, розвиваючи емоційні, фізичні та інтелектуальні навички. Разом з тим не менш важливою є медична підготовка, адже школа – це велике навантаження на всі системи організму і вірно їх визначити, враховуючи індивідуальні особливості дитини, є важливим завданням кожного з батьків, саме тому Медогляд перед школою є обов’язковим за наказом МОЗ України. 

Отже перед школою, вам необхідно:

  1. Пройти консультацію лікаря педіатра та отримати довідки форми 086-1/о та довідку про профілактичні щеплення, звіряючи ваш персональний графік з необхідним для міцного імунітету. 

Також лікар педіатр визначить оптимальну для вашої дитини групу фізкультури, зробив пробу Руф’є та оцінив працездатність серця під час фізичного навантаження.

Направлення до інших лікарів, необхідні аналізи, та висновки ви також отримаєте у вашого педіатра.

  1. Здати лабораторні аналізи, а саме аналіз крові, сечі і калу на яйця гельмінтів. За їх результатами лікар визначить, чи є запальний процес, приховані інфекції і чи достатній у дитини рівень гемоглобіну.

Ви можете здати аналіз в клініці Пульс кожного дня з 8:00 до 11:00 ранку, та не забувайте, що аналіз крові здається тільки натще, допускається лише випити склянку води. 

  1. Пройти консультації профільних спеціалістів: хірурга та офтальмолога, кожен з них згідно своїх напрямків виключить наявність патологій та оцінить стан здоров’я дитини. 

Медогляд перед школою швидко і разом з тим уважно – мрія всіх батьків. Клініка Пульс здійснить вашу мрію разом з досвідченими лікарями та програмою “Школа чекає на Вас”.

Записатись

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.