Жіноче здоров’я

Записатись

Сімейна клініка Пульс нагадує всім представницям прекрасної статті про регулярні щорічні профілактичні огляди. Адже плановий огляд – це єдина можливість виявити захворювання на початковому етапі, коли ще є можливість уникнути значних ускладнень.

Вашій увазі представляємо три пакети «Жіноче здоров’я»:

✔«Жіноче здоров’я базовий» – 1900 грн.

Рекомендовано для щорічного планового огляду жінкам від 18 до 39 років, до якого входить: консультація лікаря акушера-гінеколога, кольпоскопія, мікроскопія урогенітальних виділень, цитологічне дослідження шийки матки на атипові клітини.

✔«Жіноче здоров’я розширений» – 4700 грн.

Включає в себе: консультацію лікаря акушера-гінеколога, ультразвукове дослідження органів малого тазу, кольпоскопію, мікроскопію урогенітальних виділень, цитологічне дослідження шийки матки на атипові клітини, а також обстеження на виявлення інфекцій, які передаються статевим шляхом.

✔«Жіноче здоров’я 40+» – 4100 грн.

Ідеально підходить жінкам старше 40-ка років, які піклуються про себе і своє майбутнє. До пакету входить: консультація лікаря акушера-гінеколога з ультразвуковим дослідженням органів малого тазу, кольпоскопія, консультація  лікаря – мамолога з ультразвуковим дослідженням молочних залоз, аналіз крові на холестерин, тиреоїдні гормони щитоподібної залози та розгорнутий аналіз крові.

Записатись

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.