Відгуки

Тільки та компанія досягає успіху, яка вміє слухати своїх клієнтів!

До нас звертаються тисячі пацієнтів, і ми уважно прислухаємося до кожного із них! Ми щиро вдячні вам за будь-який відгук, адже цінуємо, що Ви витратили на нього Ваш час, намагаючись подякувати або поліпшити нашу роботу. Адміністрація сімейної клініки Пульс розглядає всі скарги пацієнтів та конфліктні ситуації, в разі їх виникнення.

Ви можете впевнено розміщати свої відгуки та пропозиції на цій сторінці. Ми чекаємо на Ваші відгуки про роботу сімейної клініки Пульс та сподіваємося, що ви задоволені кожним візитом до нашого медичного центра!




12345

Лариса Стоцкая
26.11.2021

Отличный медицинский центр с достойной диагностической УЗИ аппаратурой. Высокое качество за разумную стоимость.

Людмила Анатольевна Ворохова
20.11.2021

Клініка Дуже високого рівня. Обслуговуюсь в ній давно всією родиною. Тут дуже професійні лікарі, привітний персонал, нові апарати,зручне розташування. В такій гостинній атмосфері під наглядом професіоналів процес одужання проходить швидше) Дякую вам за вашу турботу!!!

Всім рекомендую і Бажаю всім міцного здоров'я.

Елена Соколовская
10.11.2021

У меня с детства проблемы с глазами, близорукость с астигматизмом, долго не решалась провериться, наконец решилась. Выбрала вашу клинику и не прогадала. Очень вежливый и внимательный персонал, врач провел осмотр, назначил лечение, подобрал очки. Получила квалифицированную консультацию грамотного врача. Осталась очень довольна посещением вашей клиники и буду рекомендовать своим знакомым.

Марина Тарасова
05.11.2021

Добрый день.

Решила поделиться своими впечатлениями...

Мне понадобился невролог,а в  поликлинике врач ушел в отпуск,пришлось идти в близжайшую частную клинику. Скажу честно,шла с опаской,т.к. много пишут негатива о клиниках в целом. Мое сомнение рассеялось уже на первом приёме,назначены были анализы и МРТ,но ведь без них невозможно поставить правильный диагноз,а после этого доктор подробно разъяснил мне причины болезни и лечение,причём без агресси несколько раз подробно,потому что я как не медик,не могу понять каких то медицинских терминов. Более того,когда я позвонила врачу спустя несколько дней,уточнить приём лекарств,он помнил мою историю и объяснил мне всё ещё раз.

Поэтому хочу сказать большое спасибо специалистам и персоналу клиники.

Люда Павленко
02.11.2021

Недавно обращались за помощью в клинику "Пульс". Врач терапевт был очень внимательный и вежливый. Сразу поставил правильный диагноз, и назначил эффективное лечение. Была приятно удивлена нашей медициной. Не было излишней бюрократии, здоровым это легко, а в не лучшим здравии подавно. Всем довольна, спасибо!

Ксения Максименко
28.10.2021

Хорошая клиника, вежливый приятный персонал, Записали на прийом в удобное для меня время, (так как с рабочим графиком, не всегда можно попасть к врачу в часы работы государственных учреждений). Кардиолог на приеме сделал ЭКГ, назначил лечение и дал рекомендации.

Пока все хорошо. Впечатления от клиники только положительные!

Віка
27.10.2021

була сьогодні на консультації у хірурга-мамолога Лащенка М.В., залишилась повністю задоволеною, починаючи від привітного персоналу та швидкого обслуговування, закінчуючи професіоналізмом вищесказаного хірурга. Огляд+узі+пункціявсе в одному кабінеті, до того ж швидко, без зайвого мусолення, в межах 1 год, скоріше навіть хвилин 40. Однозначно рекомендуватиму цю клініку своїм знайомим і, за потреби, з задоволенням повернусь сама.

Оксана
25.10.2021
Відгук про лікаря: Мохсен Юлія Мохсеновна

Щиро дякую Мохсен Юлії Мохсеновні за якісне та швидке лікування. Консультація була чіткою та конкретною, всі маніпуляції проведені вчасно і швидко, проблеми визначені відразу і прописане ефективне лікування. Щиро дякую за допомогу! Рекомендую всім!

Анастасия
15.09.2021
Відгук про лікаря: Іщенко Ніна Юліївна
Отличный врач! Быстро нашла проблему, и помогла от нее избавится! Всем рекомендую!
Гаурілєнє Алла
14.09.2021
Відгук про лікаря: Кабанчук Віталій Юрійович
Дякую лікарю Кабанчуку В.Ю. за надану мені кваліфіковану допомогу, відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення.
Ольга
14.09.2021

У меня была онлайн-консультация с офтальмологом. Мне понравилось, как врач все объяснил, хорошая консультация.

Оксана
27.08.2021

Клиника хорошая. Посещала несколько раз. Врачи очень приятные и компетентные. Обращалась к семейному врачу и эндокринологу. Сдавала анализ крови, очень вежливые медсестры. Я благодарна медработникам этой клиники. Рекомендую.

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.