Видалення папілом

Видалення папілом у Києві та Київській області: Вишневому, Боярці, Крюківщині, Софіївській Борщагівці та Гатному

Папіломи з’являються “нізвідки”, і як правило у великій кількості. Вони неприємні на дотик, завдають удару красі та можуть нести шкоду для здоров’я. Від папілом варто позбавлятися. У сімейній клініці Пульс застосовують прогресивні методи видалення новоутворень швидко та безболісно.

Вірус Папіломи Людини (ВПЛ)

Цей вірус живе поруч з нами постійно. Найчастіше ним можна заразитися статевим шляхом, але не виключайте ймовірність зараження у побуті. Тісний контакт з носієм, порушення гігієни також можуть призвести до інфікування ВПЛ. Вірус довго перебуває в організмі, і заявляє про себе, коли знижується імунітет.  

Що таке папіломи

Це новоутворення невеликого розміру, що з’являються на тілі через ВПЛ. Папіломи бувають різних видів:

 • вульгарні або звичайні;
 • плоскі;
 • гострі кондиломи або генітальні бородавки;
 • підошовні;
 • ниткоподібні;
 • папіломи сечового міхура;
 • папіломи гортані та порожнини рота.

Переважна більшість папілом займають складки ліктів, області під пахвами та під колінами, статеві органи.

Що може бути, якщо не видаляти папілому?

Якщо на тілі з’явилася велика кількість папілом, слід перевіритись на ВПЛ, а саме – на наявність його онкогенних типів. Вони несуть високий ризик для розвитку раку шийки матки.

При вагітності папіломи на статевих органах стають прямим джерелом зараження для новонародженого малюка. Проходячи через пологові шляхи, він може заразитися від матері.

Якщо ви не хочете видаляти папілому, то як мінімум, слід спостерігати за нею регулярно. Одразу звертайтеся до лікаря, якщо вона стає більшою, змінює колір та форму.

Показання для видалення

Прямими показаннями для видалення папіломи виступають:

 • папіломи на відкритих ділянках шкіри, що несуть естетичний недолік та психологічний дискомфорт;
 • часте травмування папіломи через її розміщення, наприклад – голова;
 • новоутворення, що росте та змінює форму;
 • папіломи на статевих органах та підошві;
 • папілома свербить або кровоточить.

В жодному разі не намагайтесь видалити папілому самостійно. Звертайтесь до лікаря для отримання консультації та професійного лікування.

Видалення папілом

Для видалення папілом застосовують два методи:

 • електрокоагуляція. Видалення новоутворень за допомогою електричного струму.  Він має різну частоту та силу, і діє на папілому через спеціальний прилад коагулятор. При процедурі може відчуватись “пощипування”, “поколювання”. Основна перевага даного методу – швидкість та можливість позбавитись великих новоутворень – площею до 2-3 см;
 • хірургічний метод. Класичний метод позбавлення від новоутворень за допомогою скальпеля. В основному проводиться при великих розмірах папіломи, а також при підозрі на її злоякісність.

Видалення займає кілька хвилин часу, та не потребує перебування в стаціонарі. В той самий день пацієнт повертається до звичайного життя. Повне загоєння ранки триває 10-20 днів. Все обладнання та кабінети проходять очистку та дезінфекцію після кожного відвідувача.У нас працюють дерматологи-косметологи із великим досвідом у видаленні папілом. 

Якщо ви хочете позбутися неприємних папілом, записуйтесь до дерматолога сімейної клініки Пульс. Ми долаємо естетичні перешкоди на шляху до здоров’я та краси.

Ціна видалення папілом

Лікарські маніпуляції та лікувальні послуги
Дерматологія
Видалення папілом, радіохвильовим методом (1 елемент)
Видалення папілом, радіохвильовим методом до 5 елементів

Відгуки

Всі відгуки

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.