Дитячий масаж при патологічних станах (лікувальний масаж)

Лікувальний масаж немовляті у Києві та Київській області: Вишневому, Боярці, Крюківщині, Софіївській Борщагівці та Гатному

Дитячий масаж – не просто забавка, в ряді випадків він буває вкрай необхідний. 

У сімейній клініці Пульс масаж проводять професіонали з вищою медичною освітою. Не забувайте, що перед масажем варто скористатися консультацією педіатра та невролога, або ортопеда

Здоров’я вашого малюка безцінне!

Що таке масаж?

Масаж – це вплив на тіло та на певні точки організму рухів, які спрямовані на зміцнення, розслаблення та оздоровлення. Масаж рекомендовано проводити всім немовлятам першого року життя для профілактики патологічних станів та загального оздоровлення.

Проте, невропатолог педіатр та ортопед можуть призначити лікувальний масаж, як терапію при різних патологічних станах.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Клініка Пульс (@clinicpuls)

Лікувальний масаж при дисплазії кульшових суглобів

Діагноз дисплазія кульшових суглобів сьогодні встановлюють кожному 6 малюку. Це патологія розвитку кульшових суглобів, що може призвести до кульгавості, порушення постави та інших неприємних наслідків. Але якщо виявити її на ранніх стадіях, вона піддається лікуванню у більшості випадків.

Для лікування дисплазії кульшових суглобів лікар призначає носіння стремен, а додатково – масаж для формування вертлюжної западини.

Лікувальний масаж допомагає формувати глибину западини, тим сами поставити майбутні суглоби на анатомічне правильне місце. Також процедури добре впливають на обмінні процеси і стимулюють нормальне формування ядер закостеніння.

Лікувальний масаж при кривошиї

Кривошия у немовля може виникати як наслідок порушення роботи м’язів шиї, а також через наявність патологій у шийному відділі хребта. Кривошия проявляється як нахил голови в один бік. В інший бік дитині повертати шию важко.

Цей стан можна виправити, в тому числі за рахунок масажу. Лікар під час процедур зміцнює м’язи на тому боці шиї, де вони не активні. Для терапевтичного ефекту необхідно до 20 процедур. 

Лікувальний масаж при гіпотонусі

Гіпотонус м’язів виступає наслідком патологій нервової системи. Гіпотонус можна помітити самостійно – він проявляється у відсутності або зниженні реакцій на нервові імпульси. Дитина не стискає кулачки, її м’язи постійно розслаблені, малюк в’ялий.

При гіпотонусі масаж спрямований на зміцнення м’язів, і включає елементи гімнастики, щоб стимулювати у дитини природні реакції тіла. Через 15-20 процедур немовля стає більш активним. Також масаж необхідний, якщо малюк довго не тримає голівку сам.

Лікувальний масаж при гіпертонусі

Гіпертонус – стан, протилежний гіпотонусу. У малюка напружені всі м’язи, дитина постійно тримає кулачки стисненими, може часто плакати та бути надто збудженою.

Щоб розслабитися та заспокоїти нервову систему, слід пройти 10-15 сеансів лікувального масажу при гіпертонусі. Користь його очевидна: дитина стає спокійнішою, нормалізується сон, відходить нервове збудження, м’язи розслаблюються.

Вартість лікувального дитячого масажу

Масаж
Масаж дитячий з елементами гімнастики при патологічних станах (за призначенням фахівців)
Гіпертонусі
20 хв
Гіпотонусі
20 хв
Дисплазії
20 хв
Кривошеї
20 хв
Масаж дитячий від 0 до 1 року
Загальнозміцнюючий (з елементами гімнастики)
30 хв

Відгуки

Всі відгуки

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.