Вітаємо з Днем педіатра!

Добрі, чутливі та унікальні! Наші дорогі дитячі лікарі-педіатри! У ваше професійне свято вітаємо вас і бажаємо слухняних пацієнтів та безліч усміхнених батьків!

20 листопада 1959 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Декларацію прав дитини, а в цей же день 1989 року – Конвенцію про права дитини.

Тому саме цей день асоціюється із Всесвітнім днем дитини. А отже, із головним, найпершим та найдобрішим лікарем – Педіатром.

У Всесвітній День дитини та День педіатра поговоримо ще раз про дитяче здоров’я:

  • Від самого народження малюк потребує уваги не лише батьків, а й лікарів. Кожного місяця дитину першого року життя слід показувати педіатру. Вага, зріст, обхват грудей та голови та інші важливі параметри чимало розкажуть про здоров’я дитини, її розвиток. Тож обрати педіатра бажано ще під час вагітності. Також можна скористатися спеціальним програмою патронажу першого року життя.
  • Вітаміни, мінерали та збалансоване харчування потрібне всім, а дітям – у першу чергу. Попросіть вашого педіатра обрати мультивітамінний комплекс для дитини, та не забувайте включати в раціон рибу, молоко, сир, свіжі овочі та фрукти.
  • Вакцинуйте дітей. Імунізація – єдиний спосіб захисту від небезпечних хвороб: поліомієліт, кашлюк, дифтерія, правець та інші інфекції стали контрольованими лише за допомогою вакцинації.
  • Не забувайте про здоровий сон та режим дня. Це стосується не лише малят, а й підлітків. Сучасні гаджети впливають на розвиток дітей 11-15 років, тому уважно слідкуйте за контентом, який обирає ваша дитина, контролюйте “screen time”
  • Пам’ятайте про огляд вузьких спеціалістів. Дитині кожного року слід перевіряти зір, відвідувати ортопеда з метою профілактики. Підліткам слід відвідувати ендокринолога та робити УЗД щитоподібної залози. Дівчатам із 15 років можна здійснити перший плановий візит до гінеколога. У перші 2 роки життя не полінуйтесь відвести малюка до кардіолога. Профілактичні огляди – правильний шлях вчасно виявити можливі захворювання на ранніх стадіях.

Лікувати малят – це поклик душі. У сімейній клініці Пульс на ваших дітей чекають лише душевні та професійні лікарі-педіатри.

Записуйтесь на прийом та дбайте про здоров’я вашої дитини разом з нами!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.