Медицина за Європейськими стандартами

Медицина Європейського зразка в Україні можлива уже сьогодні. На сторожі вашого здоров’я завжди сімейна клініка Пульс (Puls)! Новації, захист, доказова медицина, сучасні технології та професійні лікарі чекають на вас в нашому медичному центрі.

Пульсуємо на одній хвилі з вашим здоров’ям і пропонуємо завжди високу якість. Вона починається від самого порогу сучасного медичного центру і не закінчується. Принцип перший: Високі стандарти сервісу, діагностики та лікування. Це означає, що ми цінуємо кожного пацієнта, дбаємо про його здоров’я і максимально допомагаємо, не зважаючи на складність діагнозу.

Наші керівні документи – протоколи доказової медицини, тому нам уже довірилась тисячі пацієнтів, а сотні з них довіряють клініці Пульс здоров’я своїх дітей.

За Акредитацією МОЗ України сімейна клініка Пульс отримала першу категорію і успішно працює із 2019 року. За такий короткий час ми вже завоювали довіру, а лояльні ціни тільки сприяють нашому розвитку.

Усміхаємось. Якісне лікування починається з гарного настрою. Уважний та доброзичливий персонал, дбайливе ставлення – це наш другий принцип. Тому лагідні посмішки медсестер та адміністрації задають тон на цілий день і зичать швидкого одужання.

Наші лікарі лише професійні і досвідчені. Постійні конференції, наукові роботи, вивчення новітніх методів лікування не дають розслабитись та допомагають при лікуванні пацієнтів. У сімейній клініці Пульс приймають:

 Лікуємо. Принцип три: висококваліфіковані та досвідчені лікарі, які працюють у різноманітних напрямках проводять максимум процедур і вміло ставлять діагноз. Наша зброя –  доказова медицина.

Основні напрямки роботи:

Сучасно обстежуємо. Принцип чотири: Новітнє обладнання та технології діагностики. Ви знайдете лише новітню апаратуру європейського зразка в сімейні клініці Пульс. Завдяки такому обладнанню, ризик постановки невірного діагнозу зводиться до мінімуму, ви отримуєте чіткі фото та результати обстежень вашого організму. Це допомагає лікарям швидше призначити правильне лікування.

 

Зробіть крок назустріч вашому здоров’ю. Не затягуйте із профілактичним візитом, адже планові обстеження слід проводити раз у 6-12 місяців. Чекаємо на вас!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.