Виклик лікаря додому

Пацієнти сімейної клініки Пульс можуть замовити послугу «Виклик лікаря додому» в Києві та Києвській області. Задля мінімізації поширення ризику коронавірусної інфекції, наші лікарі здійснюють виїзди для планових консультацій та обстежень на дому, щоб Вам не потрібно було наражати себе та дітей на зайву небезпеку. Лікарі використовують тільки одноразові засоби індивідуального захисту (лікарі приїжджають в одноразових захисних костюмах, масках, рукавичках).
Увага! Наші лікарі виїжджають лише до пацієнтів без ознак респіраторних захворювань.
Для консультації Ви можете викликати: терапевта, педіатра, сімейного лікаря або лікаря вузького профілю, провести ЕКГ-обстеження. Також Ви можете викликати медичну сестру для здійснення перев’язок чи медичних маніпуляцій (ін’єкція, крапельниця, забір аналізів тощо).
Лікар медичного центру Пульс, здійснюючи огляд пацієнта вдома, проводить повноцінний огляд, збирає анамнез, вислуховує скарги.
Щоби замовити виклик лікаря додому для дорослого чи малюка, телефонуйте за телефонами:  044-33-457-00066-00-457-00 (Viber), 068-00-457-00 (Telegram).

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.