Подарункові сертифікати на медичне обслуговування

Придбати медичне страхування чи сертифікат на медичне обслуговування? Що краще? Пульс пропонує найкращий подарунок для здоров’я!

Піклуйтесь про ваших близьких разом із нашою новою пропозицією. Здоров’я не купити, але можна придбати подарунковий сертифікат на медичні послуги у професійній клініці європейської якості.

Пульс пропонує сертифікати на суму:

  • 500 грн;
  • 1000 рн;
  • 2000 грн;
  • 5000 грн!

Чому варто придбати для себе?

Медичне страхування – річ досить коштовна. Не всі процедури покриваються, а інколи – не всі використовуються. Сертифікат більш зручна річ. Заплативши 5000 грн, ви можете використати його як для себе, так і для будь-якого члена родини. Він підходить на будь-які медичні послуги у клініці Пульс!

Для батьків

Здоров’я батьків – одна з найцінніших речей. Щоб покращити його, можна придбати сертифікат і використати його в разі потреби. Людям похилого віку слід проходити обов’язкові медичні обстеження, а сертифікат – надійний спосіб зробити це без черги, довгої штовханини у районній поліклініці та відкладання “на завтра”.

Для дітей

Діти хворіють у найнеприємніший момент. До зарплатні іще далеко, а дитину треба везти до доказового педіатра. Добре, що у вас вже є сертифікат, який може покрити консультацію лікаря!

Подарунок  на народження дитини

Можливо у ваших друзів чи родичів поповнення? Чи знаєте ви, що у перший рік життя дитину треба вакцинувати? Комплексні вакцини – надійний, але коштовний захист. Сертифікат на 5000 гривень значно зменшить розтрати на вакцинацію.

Подарункові сертифікати на медичне обслуговування – нова і унікальна послуга. Не пропустіть можливість скористатися нею!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.