Задайте запитання спеціалісту клініки ПУЛЬС

Наталя

Доброго вечора ) Від чого може бути спазм в грудях ? І в спокійному стані і коли тривога і після про нагинанні тулуба і коли духота , коли я горблюсь , коли печія. Перевіряла серце – повністю в порядку

01.02.2022 Сімейний лікар

Добрий день, Наталія! З вашою симптоматикою зверніться до лікаря-невролога. Невролог проведе всі необхідні дослідження, знайде причини та при необхідності призначить лікування.

10.11.21 Павло

Здравствуйте. Я гражданин Республики Беларусь с временным видом на жительство в Украине. Могу ли я заключить декларацию с семейным доктором в вашей клинике?

11.11.21 Адміністрація сімейної клініки Пульс

Добрий день, Павло! Нажаль ми не заключаємо декларацій з пацієнтами. Але завжди можемо запропонувати послуги сімейного лікаря та педіатра. Дякуємо Вам за звернення та бажаємо міцного здоров’я Вам та Вашим рідним.

31.08.2021 Валентина Бондаренко

У зятя АИТ скажите, передается ли эта болезнь по наследству?

31.08.2021 лікар-ендокринолог Лопатнюк Галина Михайлівна
Добрий день! Так, є спадкова схильність. Діти можуть успадкувати. Частіше це дівчата, але хлопці також можуть успадкувати. Дітей бажано буде перевіряти після настання статевого дозрівання.
18.08.2021 Лілія

Чи може бути хронічний тонзиліт без пробок у лакунах?

18.08.2021 ЛОР-лікар Гаврик Ірина Сергіївна

Може бути. Пробки в мигдаликах не є критерієм постановки діагнозу хронічний тонзиліт. Утворення пробок це фізіологічний процес очищення мигдаликів, так як мигдалики виконують захисну функцію. Вони в нормі повинні виходити вільно з лакун при розмові, під час жування, ковтання, людина може навіть їх і не помічати.

02.08.2021 Ольга Севастьянова

Опасны ли кальцемины и что делать если они появились?

02.08.2028 лікар-мамолог Лащенко Михайло Володимирович

Кальцинат це новоутворення яке може бути як злоякісним так і ні. Якщо його вже виявили, то треба розуміти причину, і далі проводить лікування. Будь-яке новоутворення треба спостерігати і діагностувати щоб не було “страшно”.

21.07.2021 Виктория Джевага

Доктор, скажите пожалуйста, можно ли делать прививку от Ковид? У меня АИТ, анализы хорошие, только антитела 300.

21.07.2021 Лопатнюк Галина Михайлівна, ендокринолог

Так щеплення від COVID-19 при АІТ робити можна.

19.07.2021 Анна

Скажите пожалуйста. Я сдала недавно анализ на гормоны, все хорошо, но вот один анализ АНТИ ТПО – показывает 1161. Что это означает? И опасно ли это?

21.07.2021 Відповідає лікар-ендокринолог
Такий показник може свідчити про аутоіммунний тиреоідит, але для встановлення точного діагноза необхідно бачити всі аналізи та УЗД щитоподібної залози. Вам необхідно звернутися до лікаря-ендокринолога за роз’ясненнями та встановленням точного діагноза. Також рекомендуємо Вам контролювати функцію ЩЗ (гормони ТТГ і Т4вільний здавати 2 рази на рік).
18.07.2021 Виктория

Нужно ли сбивать температуру 38 – если она держится 7-й день? И два плр теста отрицательных. Есть кашель, ломота в теле, головная боль

21.07.2021 Семейный врач

Температуру сбивать нужно. А ещё нужно сдавать белок , и общий анализ крови, что бы определить там инфекционное заболевания или вирусное . Поэтому сдавайте анализы и идите обязательно к семейному врачу (терапевту), или вызывайте врача на дом.

Тамара

Питання лікарю УЗД. Як правильно підготуватися до УЗД?

Лікар УЗД

Є органи які не вимагають підготовки, а є для яких підготовка дуже важлива. Чим правильніше Ви підготувалися на дослідження, тим якісніше і в повному обсязі воно буде проведено. Термін: натщесерце – позначає, що їсти та пити нічого до дослідження не можна.

У новонароджених в режимі скринінгу УЗД проводиться без спеціальної підготовки, але краще після годування, щоб дитина була спокійною.

Олег

Питання Лору. Чи можна вдома самостійно видаляти сірчану пробку? 

Отоларинголог

Сірчана пробка може з’явитись в результаті неправильної чи нерегулярної гігієни вух. Частіше всього вона дає про себе знати після потрапляння води у вухо. Виникають такі скарги як: закладеність вуха, відчуття шуму, зниження слуху.

Самостійне видалення сірчаної пробки не рекомендовано. Після огляду ЛОР-лікар визначається зі способом видалення. Сірчані пробки видаляються шляхом промивання шприцом Жане, але промивання не завжди можна провести в день звернення. В залежності від твердості сірчаної пробки може бути рекомендовано попереднє лікування.

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.