Задайте запитання спеціалісту клініки ПУЛЬС

Тамара

Питання лікарю УЗД. Як правильно підготуватися до УЗД?

Лікар УЗД

Є органи які не вимагають підготовки, а є для яких підготовка дуже важлива. Чим правильніше Ви підготувалися на дослідження, тим якісніше і в повному обсязі воно буде проведено. Термін: натщесерце – позначає, що їсти та пити нічого до дослідження не можна.

У новонароджених в режимі скринінгу УЗД проводиться без спеціальної підготовки, але краще після годування, щоб дитина була спокійною.

Олег

Питання Лору. Чи можна вдома самостійно видаляти сірчану пробку? 

Отоларинголог

Сірчана пробка може з’явитись в результаті неправильної чи нерегулярної гігієни вух. Частіше всього вона дає про себе знати після потрапляння води у вухо. Виникають такі скарги як: закладеність вуха, відчуття шуму, зниження слуху.

Самостійне видалення сірчаної пробки не рекомендовано. Після огляду ЛОР-лікар визначається зі способом видалення. Сірчані пробки видаляються шляхом промивання шприцом Жане, але промивання не завжди можна провести в день звернення. В залежності від твердості сірчаної пробки може бути рекомендовано попереднє лікування.

Ольга

Питання Педіатру. Чи можна гуляти з дитиною коли вона хворіє?

Педіатр

Так гуляти можна і треба при умові, коли самопочуття дитини задовільне і не висока температура.

Олена

Питання Дерматологу. Якої дієти слід дотримуватись при грибкових захворюваннях?

Дерматолог

Перше і головне мінімізуємо вживання вуглеводів. Не рекомендовано продукти, які можуть призвести до алергізації організму. Також виключаємо з раціону смажену та копчену їжу.

Вікторія

Питання Гінекологу.Чи нормальний запах у моїх виділень?

Гінеколог

Кожна жінка має свій власний запах, завдяки поєднанню природного запаху тіла, змішаного з виділеннями. Різноманітні фактори впливають на ваш запах — гормональні коливання, гігієна та їжа, яку ви їсте. Важливо звернути увагу на те, як змінюється ваш запах протягом дня або декількох днів. Якщо його не можна пояснити одним із вищевказаних факторів, це може вказувати на підвищений рівень бактерій або дріжджів, а, можливо, навіть на захворювання, що передаються статевим шляхом.

Елена

Вопрос Педиатру. Надо ли мазать зеленкой сыпь при ветрянке? И можно ли купаться при ветрянке? Спасибо.

Педиатр

Зеленкой нет! Сыпь лучше мазать раствором Каламине, он подсушивает и обеззараживает. Купаться можно, даже необходимо, это значительно облегчит состояние ребенка.

Катерина

Питання гінекологу. Чи нормально відчувати, що є виділення?

Гінеколог

Усі жінки мають виділення — це нормально і природньо. Кількість та колір виділень можуть змінюватись, залежно від дня менструального циклу. Перед овуляцією наприклад, кількість виділень збільшується і вони стають більш прозорими та тягучими. Нормальний є колір від прозорого до молочного, жовтувато-молочного. Якщо виділення рясні, мають інший колір (зелений, коричневий, творожні, пінисті чи кров’янисті) або приносять дискомфорт, необхідно звернутись до гінеколога.

Денис

Питання Дерматологу. Які фактори ризику виникнення псоріазу?

Дерматолог

Псоріаз, як правило, спадкове захворювання. Але існує багато інших факторів: стресові ситуації, вірусні захворювання, зниження імунної функції організму.

Татьяна Андреевна

Вопрос врачу УЗИ. УЗИ не вредно?

Врач УЗИ

Ничуть. Ультразвуковое излучение никак не ощущается кожей человека в любом возрасте. Чувствуется только прикосновение датчика к телу и прохлада от геля, который наносится на кожу, чтобы между телом и датчиком не было воздушной прослойки.

Ольга

Питання Лору. Якщо свербить вухо, це грибок чи ні? 

Отоларинголог

Отомікоз можна спостерігати в будь-якому віці і він не має статевої схильності. У більшості випадків запалення розвивається з одного боку, але в 10% випадків відзначається двосторонній отомікоз, причому викликаний однією і тією ж флорою. Грибкова інфекція дуже полюбляє тепло. У зовнішньому вусі отомікоз може з’явитись  внаслідок постійного розчісування шкіри слухового ходу, після отримання травми, також при високому ступені потовиділення.

Симптоми отомікозу:

спочатку легкий, а потім постійний, іноді нападоподібний сильний свербіж;

біль у вусі, печіння;

       відчуття повноти та наявності стороннього тіла у вусі;

почервоніння зовнішнього слухового проходу;

густі виділення з вуха чорного, білого або жовтого забарвлення;

закладеність вуха, аутофонія в причинне вухо (при рясному розростанні грибів та закупорці зовнішнього слухового проходу ними та продуктами їх життєдіяльності);

можливі головний біль, лихоманка, озноб, слабкість, ломота в тілі.

Гриби є живим організмом, тому йому потрібне харчування. Найбільше вони полюбляють солодощі, молочні продукти, продукти  в яких є дріжджі. Вживання цих продуктів призводить до активізації та посиленому розмноженню інфекції.

При підозрі на присутність грибкової інфекції у вусі необхідно звернутись до лікаря-отоларинголога.

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.