Пап-тест

Пап-тест у Києві та Київській області: Вишневому, Боярці, Крюківщині, Софіївській Борщагівці та Гатному

Ще на початку минулого століття рак шийки матки вважався найпоширенішою онкопатологією серед жінок. На щастя, з 1939 року широко ввели новий метод дослідження – аналіз Папаніколау, що виявляв патологічні зміни клітин на ранніх стадіях. Це дозволило створити захворюваність на 70%! І сьогодні світ знає цей аналіз, як ПАП-тест.

Що таке ПАП-тест

ПАП-тест – це звичайний мазок, який відбирається у трьох точках:

  • склепіння вагіни;
  • зовнішня поверхня шийки матки;
  • канал шийки.

Процедура зовсім безболісна, і показує розвиток раку на ранніх стадіях. Основна мета тесту – виявити аномальні клітини епітелію, які надалі можуть призвести до розвитку раку. Тому аналіз часто називають “цитологічним мазком”.

ПАП-тест в сімейній клініці Пульс (Pulse)

Медічній центр Пульс – це сучасний медичний центр, обладнаний за найвищими стандартами якості. Переваги:

  • прийом гінеколога в комфортних умовах, які дозволяють жінці повністю розслабитись, довіряючи своє здоров’я справжнім професіоналам;
  • дезінфекція кабінету після кожного відвідувача;
  • стерильний одноразовий інструментарій;
  • кваліфіковані гінекологи;
  • відсутність черг та натовпу в коридорах;
  • швидкий результат.

Для забору мазка запишіться заздалегідь на консультацію до гінеколога. Окрім ПАП-тесту ви отримуєте повний огляд та аналізи на інфекційні захворювання статевих органів. Дбайте про жіноче здоров’я щодня, і не забувайте відвідувати гінеколога кожні 6 місяців.

Мені вже час його проходити?

ПАП-тест рекомендовано проходити усім без виключення жінкам, починаючи з 21 року. Періодичність забору мазка – мінімум кожні три роки. Це обумовлено твердженням, що ракова клітина розвивається від 3 до 10 років. Але відомі випадки стрімкого розвитку онкології, тому оптимально проходити ПАП-тест кожні 6 місяців.

При наявності будь-яких “неприємностей” з боку статевої системи (виділення, болі, порушення циклу), зверніться до лікаря негайно пройдіть позапланове обстеження.

Як підготуватися до ПАП-тесту

Ідеальний час для забору мазка – “сухі” дні одразу після завершення менструації. Це не стосується жінок в період менопаузи. Підготовку час починати за 2 доби.

Заборонено мати статеві стосунки, використовувати вагінальні свічки, креми та інші засоби, що впливають на стан статевих органів.

В день візиту основний прийом душу бажано здійснити за 4-5 годин до відвідин лікаря.  

Вартість ПАП-тесту

Вартість ПАП-тесту – 440 грн.

Відгуки

Всі відгуки

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.