Медогляд в дитячий садочок: яких лікарів потрібно пройти і які аналізи здати?

Набір дітей у дитячі садочки розпочато! Як швидко оформити дитину в ДНЗ? Однією з перепон може стати медичний огляд, який в поліклініці проходить досить довго. Приватна клініка Пульс розв’язує це питання. У нас ви можете отримати довідку про стан здоров’я дитини швидко та зручно. 

Які документи потрібні для оформлення в садочок

З медичних документів батькам слід оформити 3 довідки:

  1. Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновками лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад. Якщо у дитини є певне захворювання, то в довідці робиться відповідний запис лише за згодою батьків. Якщо ж батьки не хочуть вказувати діагноз, що є медичною таємницею, то в довідці прописуються лише рекомендації щодо відвідування фізичних занять та інші особливості. Це необхідно щоб медичні працівники садочка змогли надати допомогу малюку в разі потреби;
  2. Карта профілактичних щеплень – 063/0. У цьому документі вказуються всі щеплення, які поставили дитині від народження. Якщо у дитини порушено графік щеплень, або батьки відмовились від них, в карті повинно вказуватись які щеплення дитина повинна отримати для відвідування ДНЗ. Ми нагадуємо, що строки вакцинації можна коригувати за допомогою індивідуального календаря щеплень, який розробляє педіатр сімейної клініки Пульс;
  3. Довідка про епідеміологічне оточення. Ця довідка оформлюється швидко у дільничного педіатра за 3 дні до першого відвідування ДНЗ.

Обстеження та фахівці

Для отримання дитиною медичної довідки про стан здоров’я, педіатр направляє її на медичний огляд фахівців вузького профілю.

Серед них:

Також потрібні додаткові обстеження:

  • аналіз крові загальний;
  • аналіз сечі загальний;
  • аналіз калу на яйця глистів;
  • зішкріб на ентеробіоз.

Програма “Садочок чекає на Вас”

Програма від сімейної клініки Пульс “Садочок чекає на Вас” пропонує швидке оформлення довідки в дитячий садок. За один день ви можете без черг та довгих очікувань пройти всіх необхідних фахівців, отримати повноцінну консультацію лікарів вузького профілю, а також здати всі аналізи. Медогляд відбувається в одному приміщенні. Ціна на пакет Садочок фіксована і складає 3000 гривень.

Вона включає:

  • огляд-консультацію 5 фахівців;
  • 4 лабораторні аналізи;
  • оформлення довідки.

А ви встигаєте оформити довідку для дитини?

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.