Чіпи краси: біоідентичні (гормональні) пелети

Біоідентичні (гормональні) пелети

Чіпи краси широко використовують у світі іще з 1990 року. Тільки в Каліфорнії проводиться 1000000 установок імплантів протягом року.

Зараз новітні технології дісталися України, і є у лічених медичних центрах. Клініка сімейної медицини Пульс пропонує гормональні пелети різного напрямку. Сьогодні вони доступні пацієнтам Київської області. Ви легко знайдете нас на карті, якщо мешкаєте у Вишневому, Боярці, Гатному, Крюківщині та на Софіївській Борщагівці. До нас звертаються з приводу імплантації пелет також мешканці столиці.

Що таке гормональні пелети?

Гормональні пелети – це сучасна альтернатива замісній гормональній терапії (ЗГТ). Вже більше мільйона людей скористалися нею по всьому світу. Безпечні мікрогранули із натуральної сировини повністю біосумісні із людським організмом. Пелета має розмір рисового зернятка, та вживлюється під шкіру. Кожна з гранул збалансовано та безпечно доставляє гормони в потрібні точки тіла, корегуючи гормональний фон, та підтримуючи здоров’я.

Чіпи краси у сімейній клініці Пульс (Pulse)

Клініка сімейної медицини Пульс пропонує скористатися унікальною технологією імплантації пелет. У нас ви можете вживати гранули різної дії:

 1. Чіп краси. Включає пелети з Гестриноном та Тестостероном. Чоловічі статеві гормони важливі для здоров’я як чоловіків, так і жінок. Нормалізація рівня андрогенів підвищує енергійність, продуктивність, покращує лібідо. Завдяки балансу статевих гормонів, активізується обмін речовин, та не відкладаються зайві жири.
 2. Чіп краси разом із пелетою Метформіну. Метформін – гормон, що впливає на розпад глюкози в організмі. Завдяки вживленню пелети метформіну, знижується апетит та покращується виведення цукрів. Це не лише нормалізує метаболізм, а й допомагає збалансувати рівень цукру в крові, захищає серце та судини.

Пелети вживлюються за показаннями.

Переваги чіпів краси у сімейній клініці Пульс:

 • безпечне та швидке вживлення;
 • процедуру виконують професійні лікарі;
 • застосування пелет від надійного виробника – Biopell, які мають всі сертифікати якості;
 • можливість пройти повне обстеження та здати аналізи для виявлення точних показань для вживлення біоімплантів;
 • підбір біотехнологічного імпланту з урахуванням індивідуальних особливостей організму.

Зазвичай потрібно вживати 2-5 пелет водночас. У нас ви можете скомбінувати чіп краси із чіпом для схуднення.

Пелети чи замісна гормональна терапія?

Замісна гормональна терапія (ЗГТ) застосовується в усьому світі. Ще у 1 столітті н.е. у Стародавньому Китаї помітили залежність поведінки людини від коливання гормонального фону в організмі. Але активне лікування хвороб за допомогою гормонів стартувало на початку XIX століття. В основному ЗГТ допомагає чоловікам та жінкам у підтримці репродуктивної системи, а також застосовується для покращення мозкових функцій.

Традиційно з метою ЗГТ використовують ін’єкції, пігулки, гелі та гормональні пластирі. Біоідентичні пелети почали застосовувати відносно недавно – із 1990 року. Їх переваги в порівнянні з традиційними методами очевидні:

  Таблетки Гелі Підшкірні ін’єкції Гормональний пластир Біоідентична пелета
Тривалість дії Кілька годин 1 доба Кілька днів 1 доба До 6 місяців
Ефективність Одразу після прийому Відсутній повний спектр дії Ефективні обмежений час Ефективний обмежений час Діє протягом усього періоду імплантації
Побічна дія Негативний вплив на печінку Можлива алергія Можлива алергія Можлива алергія Практично немає
Інтервали прийому Щодня Щодня Кілька разів на тиждень Щодня 1 раз на 3-6 місяців

Для чого потрібні біоідентичні пелети?

ЗГТ була розроблена з метою стабілізувати рівень різних гормонів в організмі. Саме через різні гормональні порушення, у людини з’являються ряд неприємних захворювань та симптомів. 

Пелети – це біотехнології майбутнього, які згодом можуть замінити ЗГТ. Вони також нормалізують рівень гормонів в організмі, тому спричиняють комплексний ефект.

Гормони, які використовують для виготовлення мікроімплантів, – біоідентичні. Це речовини, що добувають із рослинної сировини, на відміну від переважної кількості пігулок. Через своє походження, та біоідентичність до натуральних людських гормонів, пелети більш безпечні та сумісні з організмом, ніж традиційні медичні препарати.

Ефект

Нормалізація гормонального фону, завдяки пелетам, спричиняє позитивний вплив на організм:

 • покращення загального здоров’я та самопочуття;
 • підвищення сексуальної  активності та нормалізація статевої функції;
 • укріплення імунітету;
 • отримання доброго настрою, звільнення від депресій та апатій без заспокійливих засобів та антидепресантів;
 • нормалізація метаболізму та зниження ваги без виснажливих тренувань та стресових дієт;
 • тонізація організму та підвищення працездатності, звільнення від хронічної втоми.

Більшість пацієнтів відчувають ефект уже через 4 тижні після імплантації. Щоб підтримувати його, слід проводити процедуру раз на 3-6 місяців, але за показаннями лікаря.

Як працює гормональна пелета

Біоідентичні гормони не є синтетичними. Вони виготовляються у лабораторії із природної сировини. При потраплянні в організм, він сприймає їх як рідні, тому вони взаємодіють з  певними рецепторами, і не порушують загальний гормональний фон.

Після вживлення під шкіру імплант починає діяти поступово. Він розсмоктується плавно та збалансовано поставляє гормони в організм.  Доза вивільнення гормону чітко стабілізована. Тому ефект підтримується постійно, аж поки не закінчиться дія гранули.  Дія імпланту припиняється після того, як він повністю розчиняється в організмі. Це трапляється через 3-6 місяців. При цьому, ефект від біоідентичних гормонів, іще триває деякий час. Згодом показники гормонів повертаються до своїх початкових значень, якщо процедуру не повторювати.

Чи безпечна установка пелет?

На цей час біоідентичні гормони вважаються найбезпечнішими серед гормональних препаратів. Їх виробляють із сої та ямса. Сам імплант при виготовленні проходить рекомбінаторику та повністю відповідає молекулярній структурі гормонів, які є в організмі.

Інгредієнти гранули стискають за допомогою спеціального обладнання, та отримують біочіп до 3 мм в діаметрі, довжиною до 1 см. Його легко вживити під шкіру так, щоб людина не відчувала гранулу протягом усього періоду дії.

Пелети безпечні, завдяки своїй біоідентичності. Вони практично не мають побічних реакцій, якщо пацієнт пройшов повне обстеження та  лікар дозволив встановлення пелет.

Показання до застосування

Основними показаннями до застосування пелет є порушення гормонального фону. Людина може відчувати при цьому:

 • апатію;
 • часті зміни настрою;
 • постійну втому та відсутність бажання працювати;
 • набір ваги без причини;
 • зниження лібідо;
 • тьмяність волосся  та шкіри, ламкість нігтів;
 • з’являються ознаки передчасного старіння.

Звичайно ж, просто так вживляти біопелети не можна. Спочатку слід пройти повне обстеження, встановити рівень гормонів, та виявити наявність можливих протипоказань.

Тому рекомендують пройти наступні аналізи:

Для чоловіків.

 • тестостерон (вільний та загальний), ДГЕА-С, дигідротестостерон, ФСГ, ЛГ, естроген;
 • загальний аналіз крові;
 • біохімія крові;
 • печінкові проби;
 • аналіз на мінерали (кальцій, магній та інші);
 • гормони щитоподібної залози;
 • аналіз на рівень вітаміну В12, D.

Для жінок.

 • ЛГ, ФСГ, тестостерон, естрадіол;
 • пролактин;
 • загальний аналіз крові;
 • біохімічний аналіз крові;
 • печінкові проби;
 • аналіз на рівень вітамінів та мінералів;
 • гормони щитоподібної залози.

Краще здавати аналізи та проходити процедуру імплантації під керівництвом одного лікаря. Так він може відстежувати динаміку та точніше дібрати кількість пелет. Також, він надає точний перелік аналізів кожному пацієнту в індивідуальному порядку.

Як проходить вживлення?

Процедура імплантації займає 15 хвилин. Через спеціальний пристрій пелета вводиться під шкіру у місці, яке обрав лікар. Процедура безболісна, тому що проходить під місцевою анестезією. Уже наступного дня після маніпуляцій, пацієнт може повернутися до свого життя. Але у перший тиждень після вживлення слід уберегтися від сауни, спортзалу, масажу.

Якщо ви звикли слідкувати за новими технологіями, прагнете краси, здоров’я та поліпшення настрою, звертайтесь до фахівців сімейної клініки Пульс. Біоідентичні пелети Biopell можуть допомогти вам у розв’язанні проблем гормонального здоров’я. Записуйтесь на консультацію за телефонами, вказаними на сторінці контакти або заповнюйте форму зворотнього зв’язку.

Вартість встановлення біоідентичних пелет

Лікарські маніпуляції та лікувальні послуги
Акушерство та гінекологія

Лікарі

Всі лікарі

Відгуки

Всі відгуки

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.