Аналізи
У клініці сімейної медицини Пульс можна здати аналізи для дітей та дорослих. Ми пропонуємо два варіанти забору біологічного матеріалу – безпосередньо у клініці або ж з виїздом до пацієнта додому.
Проведення лабораторних аналізів – наступний крок після візиту до лікаря й збору анамнезу. Проведення аналізів є необхідним етапом у діагностиці будь-якого захворювання. Також, це є метод оцінки ефективності лікування або стану здоров’я в цілому.
Комплекс аналітичних медичних процедур у клініці Пульс включає в себе скринінгове дослідження біологічного матеріалу: крові, сечі, калу.
Лікарі Пульс рекомендують проходження спектру основних лабораторних досліджень усім дорослим й дітям щорічно в профілактичних цілях.
Базові лабораторні процедури проводяться у випадках, коли немає видимого погіршення самопочуття. Аналізи – комплекс базових профілактичних заходів, які допомагають визначити серйозні захворювання ще на самих ранніх етапах.
У разі наявності хронічних захворювань в анамнезі (історії хвороби) пацієнта періодичність проходження лабораторного обстеження визначається профільним чи сімейним лікарем.
Показаннями до проведення комплексних лабораторних аналізів й тестування є будь-які нездужання (поява як специфічних симптомів, характерних для певного захворювання, так і не специфічних симптомів, які виражаються в загальному погіршенні самопочуття й стану організму).
З метою об’єктивної оцінки результативності терапії аналізи крові, сечі і калу здаються за направленням лікаря-куратора (лікуючого лікаря).
Здати біологічний матеріал на загальний аналіз рекомендується:
- під час проведення комплексної діагностики або у разі диспансеризації;
- у разі підозри на конкретну патологію з метою підтвердження діагнозу або його спростування;
- при моніторингу ефективності лікування і динаміки захворювання;
- за умови особистого бажання пацієнта пройти діагностику поза планом.
Стандартні способи оцінки стану організму універсальні і не мають протипоказань. Однак порушення правил підготовки до забору біологічного матеріалу (крові, сечі або калу) може зробити результат дослідження недостовірним. Тому ми наполегливо радимо: проконсультуйтеся з лікарем перед тим, як вирушати на здачу аналізів.
Якщо Ви вирішили здати лабораторні аналізи з метою профілактики, їх перелік виглядатиме наступним чином:
- Загальний аналіз крові (допомагає виявити патології кровотворної системи, запальні, алергічні й інфекційні процеси в організмі);
- Загальний аналіз сечі (є індикатором роботи нирок й сечовивідних шляхів);
- Біохімічний аналіз крові (дозволяє виявити вміст вітамінів та мікроелементів в організмі, отримати інформацію про стан органів та їх функціонування);
- Аналіз на мікроальбумін в сечі (якщо є ризик розвитку діабету чи гіпертонічної хвороби. У разі нефропатії дозволяє виявити патологічні процеси на ранній стадії).
- Аналіз крові на маркери хронічних гепатитів В і С, а також ВІЛ. (Група підвищеного ризику – власники тату, люди, що ведуть безладне статеве життя тощо)
- Аналіз крові на онкомаркери (допомагає виявити особливі речовини, які продукує пухлина на ранніх стадіях).
Відгуки
Всі відгукиХочу висловити щиру подяку вашій клініці. Пройшла курс антицелюлітного масажу і залишилася дуже задоволеною! Особлива подяка Юрію Івановичу за його професіоналізм та приємне спілкування. Результати просто чудові! Рекомендую звернутися до нього, щоб побачити власні зміни. Дякую ще раз! Бажаю вам багато вдячних та задоволених клієнтів.
Сьогодні з сином були на прийомі у дитячого гастроентеролога Михайлюк Христини. Дуже хочеться щоб усі лікарі мали схожий підхід до дітей, як у пані Христини🧡. Надала вичерпну консультацію, з розумінням віднеслася до особливостей моєї дитини. Назначила план лікування і дала рекомендації. Одразу ж помітно, що лікар кваліфікований і знає те, чим займається. Дуже рекомендую лікаря і саму клініку. Дякую за Вашу роботу.
Була на прийомі у гастроентеролога Бойко Л. Лікар дуже приємна, детально та доступно пояснила процес подальшого обстеження та лікування. Лікування продовжуватиму саме з нею. Прийомом задоволена.