Спірографія

У вас буває біль в грудях? Здається, що не можете набрати повні легені повітря? Турбує задишка? Страждаєте від хронічних бронхітів та алергій? Перенесли «ковід»? При виникненні симптомів захворювань дихальної або серцево-судинної систем корисно пройти сучасну діагностичну процедуру – спірографію.

За її допомогою лікар перевіряє ефективність ваших легень, визначаючи, чи відповідає кількість кисню, що ви вдихаєте, нормі. Результати вираховуються індивідуально, враховуючи вік, стать, ріст, тощо. Під час процедури вам потрібно просто сидіти й дихати в спеціальний прилад, виконуючи вказівки спеціаліста.

В нашій клініці ви можете пройти спірографію швидко, та в будь-який зручний для вас час. По закінченню ви отримаєте розшифровку де дізнаєтеся, чи є у вас дійсно проблеми з диханням і які в разі чого мають бути подальші кроки в лікуванні.

Не хвилюйтеся, процедура зовсім не страшна – вам лише потрібно буде сидіти й дихати в спеціальний прилад. А в результаті ми дізнаємося, чи працюють ваші легені достатньо добре, щоб ефективно забезпечувати організм киснем.

Як же підготувати себе до процедури? Виконуючи прості рекомендації:

✔одягайтеся так, щоб речі не стискали грудну клітину та живіт

✔приходьте в клініку натщесерце

✔за годину до обстеження виключіть каву та цигарки

✔посидіть в коридорі 10 хвилин, спокійно дихаючи

✔заздалегідь попередьте лікаря про препарати, які ви регулярно приймаєте, щоб це не вплинуло на результат дослідження

Спірографія дозволяє на ранніх етапах виявити купу захворювань дихальної та серцево-судинної систем, тож пройти її буде корисно і в цілях профілактики.

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.