Реконструктивна лабіопластика: примха чи необхідність?

Поговоримо про інтимне? Чи задоволені ви виглядом ваших статевих губ? Якщо ні, то це природно. Адже чимало жінок мають проблеми через асиметричну форму, неправильні розміри статевих органів. Сучасна інтимна хірургія дарує можливість вдосконалити ваше тіло.

Лабіопластика у деталях

Реконструктивна лабіопластика – це пластична операція на статевих губах жінки. Вона робиться з метою поліпшення зовнішнього вигляду, вдосконалення форми і корекції розмірів.

Операція проводится 30 – 60 хвилин, а реабілітація займає 2-3 тижні.

Коли потрібна лабіопластика

На пластичну операцію наважуються жінки, які незадоволені виглядом своїх статевих органів. Це часто відбувається після пологів та після 35-40 років.

Нормальна анатомія жінки описує великі та малі статеві губи. Малі – нижні та тонкі, а великі призначені для їх захисту. Після пологів тканини втрачають еластичність, малі губи можуть розтягуватися, а великі навпаки – зменшуватись та вкриватися зморшками. Це призводить до того, що великі губи не виконують свої функції,  а малі труться об одяг, стають чутливими, можуть отримати запалення та інфекцію.

Асиметричні форми та недостатня еластичність стають причиною психологічного та фізичного дискомфорту, порушення статевого життя. Тому лабіопластика стає виходом із ситуації.

А якщо це не примха?

Якщо психологічний дискомфорт можна подолати, то фізіологічний – дуже складно. При вираженій асиметрії, великих чи надто малих формах, можуть спостерігатися негативні наслідки у вигляді травмування та інфікування статевих губ.

Лабіопластика просто необхідна при вроджених аномаліях, наприклад, вагіна, яка зрослася.

Якщо ви задумуєтесь про корекцію ваших статевих губ, спочатку слід відвідати гінеколога. Після огляду та здачі всіх аналізів, він може пояснити, як саме відбувається лабіопластика.

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.