Діагностика COVID-19 у клініці Пульс

  • ПЛР – тест у клініці – 1100 грн.
  • ПЛР – тест на дому – 1600 грн.
  • Тест на IgG – 500 грн.
  • Тест на IgA – 400 грн.
  • Тест на IgM – 400 грн.
  • Експрес-тест на Covid-19 – 750 грн.

Новий коронавірус, COVID-19, заразив тисячі у всьому світі та змінив правила комунікації між людьми та державами, туризму та звичайних поїздок закордон.

В умовах пандемії життєвою необхідністю є дотримання правил безпеки та проведення тестів на короновірус.

Що стосується тестів на COVID-19, то їх існує три типи: молекулярний, антиген та антитіла. Молекулярні та антигенні тести виявляють наявність активної інфекції в організмі. Тоді як антитіла – це білки, які допомагають боротися з інфекціями і можуть забезпечити захист від повторного захворювання (імунітету). І саме тест на антитіла, підкаже, чи виробив організм антитіла у відповідь на коронавірусну інфекцію.

Найвищою чутливістю вважається молекулярний також відомий як ПЛР тестування (полімеразну ланцюгову реакцію).

У нас в сімейній клініці «Пульс» використовуються тест-системи останнього покоління, що мають реєстрацію в Україні.

ПЛР тестування проводиться на самих ранніх стадіях захворювання. Для більш розширеної інформації застосовується у комплексі з тестуванням на антитіла IgG , IgA та IgM.

Також ви можете замовити послугу «Виклик медичного працівника додому», де наш медичний працівник зробить забір біоматеріалу у вас вдома.

Вже через 1 добу або через 6 годин можливо дізнатися результати тестування ПЛР – діагностики на коронавірусну інфекцію, які видаються на українській та англійській мовах.

Тести на COVID-19 необхідні

  • для подорожей. Кожна країна має власний регламент перетину кордону. Актуальні вимоги можна дізнатися у посольстві держави, у яку ви плануєте подорож. Як правило запитують довідку про стан здоров’я (англійською), яка підтверджена тестом з негативним результатом на коронавірус. Дуже важливо дізнатися скільки часу повинно пройти від тестування до перетину кордону.
  • для власної безпеки. При наявності симптомів COVID-19, підозрі на його перебіг в легкій формі, або захворюванні до початку тестування, щоб встановити чи був то коронавірус. Контакті з інфікованими людьми, або повернення з масових заходів чи з регіону з високим розповсюдженням коронавирусу. Перед операціями, щоб уникнути ускладнення.
  • для роботи, школи і безпеки оточуючих.

 

Важливо! При наявності симптомів захворювання потрібно звернутися до лікаря.

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.