Програма ведення вагітності

Очікування дитини – це надзвичайне щастя для батьків. Розумієш, що незабаром у цьому світі з’явиться ще одна людина! Дуже близька і рідна! Такий хвилючий момент! Яка відповідальність! І так хочеться, щоб життя цієї маленької людини розпочалося добре і з любов’ю.

На Сході кажуть, що шлях людини у цьому світі розпочинається не з народження, а з моменту зачаття. Ми, у клініці сімейної медицини Пульс, теж дотримуємося думки, що “гуляти з дитиною в парку слід розпочинати ще у період вагітності”.

Тож, маємо що Вам запропонувати.

У клініці Пульс існують програми ведення вагітності.

Кожна програма має свої особливості та розроблена нашими лікарями з урахуванням основних вимог, норм та рекомендацій МОЗ. Лікарі клініки Пульс у щоденній роботі керуються досвідом провідних акушерів-гінекологів та репродуктологів з усього світу.

Для жінки, яка готується стати мамою, надзвичайно важливим є її емоційний стан. Наші лікарі докладуть максимум зусиль, щоб у клініці Пульс вагітна почувалася спокійно й упевнено, відчувала, що про неї та її дитину подбають найкращим чином досвідчені спеціалісти.

Ми високо цінуємо довіру “наших” мам!

А ще – надзвичайно пишаємося, що ті, хто довірили нам свої особливі 9 місяців життя, довіряють і надалі медичне піклування про немовля.

Особливості програм по веденню вагітності Ви можете дізнатися на консультації у лікаря акушера-гінеколога клініки Пульс.

Пакети для вагітних «41 тиждень»

Sign up for a doctor

To make an appointment, please fill out the form. We will contact you to clarify the necessary information.