Вакцинація Ваксігрип Тетра + огляд сімейного лікаря лише 700 грн!

Сімейна клініка Пульс розпочинає низку новорічних акцій! Вакцинація від грипу разом із оглядом сімейного лікаря всього за 700 грн!

Умови акції

Лише у період із 01.12.2021 по 31.01.2022 скористайтеся вигідною пропозицією. Огляд сімейного лікаря разом із вакцинацією Ваксігрип Тетра за ціною 700 грн.

Стандартна ціна становить 1050 грн, тому ви маєте шанс зекономити 350 гривень на новорічні подарунки.

Ваксігрип Тетра – що це таке?

Ваксігрип Тетра– вакцина, що схвалена ВООЗ для профілактики грипу. Вона захищає від 4 найпоширеніших штамів грипу, включаючи обидва типи хвороби – тип А та тип В.

Протягом 14 днів з моменту вакцинації організм виробляє антитіла, які допомагають боротися із грипом. У випадку зараження людина вже підготовлена до зустрічі із ворогом та ефективно його долає. Таким чином, можна

  • не заразитися грипом в цьому сезоні взагалі;
  • перехворіти на грип у дуже легкій формі без ускладнень.

Виробником Ваксігрип Тетра є французька компанія Санофі – один із лідерів світового ринку.

Кому потрібно вакцинуватися?

Вакцинуватися за схемою, яку підбирає лікар, можна дорослим та дітям від 3 років. Групу високого ризику для ураження грипом становлять:

  • малі діти;
  • працівники закладів освіти;
  • працівники медичних закладів;
  • вагітні жінки та жінки, що годують грудьми;
  • працівники із хронічними захворюваннями в анамнезі.

Протипоказання

Особливих протипоказань для вакцинації Ваксігрип Тетра немає. Основними перешкодами може стати гіперчутливість до будь-якої діючої речовини та допоміжних речовин у складі вакцини.

Тимчасовим протипоказанням є лихоманка та висока температура тіла. В цьому випадку вакцинацію слід відкласти до моменту одужання, попередньо порадившись із лікарем.

Ваксігрип Тетра у сімейній клініці Пульс

У сімейній клініці Пульс ви можете вакцинуватися Ваксігрип Тетра за акційною ціною. Обов’язково подумайте над вакцинацією дітей та батьків, яким більше 60 років.

Щоб зробити щеплення, слід записатися до сімейного лікаря або терапевта. Під час прийому він оглядає вас на наявність протипоказань та дає дозвіл на процедуру. 

Після цього проводять вакцинацію у кабінеті щеплень. Радимо почекати під кабінетом протягом 15 хвилин після проведення щеплення, а потім сміливо вирушати у своїх справах. 

Поспішайте, щоб зустріти Новий рік здоровими та захищеними!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.