Вакцина від грипу 550 грн за умови щеплення 2 пацієнтів

Коронавірус продовжує хвилювати населення, і вчені очікують на його 4 хвилю. Тому варто зміцнювати імунітет всіма можливими засобами. Як щодо вакцинації проти грипу? Адже цей “малюк” може напасти і влітку – у розпал пандемії.

Сімейна клініка Пульс пропонує акційну вакцинацію від грипу!

Лише до 31.05 завітайте до приватної клініки Пульс удвох, та отримайте консультацію лікаря перед вакцинацією безкоштовно. Вартість вакцини 550 грн за умови щеплення 2-х пацієнтів.

Ми використовуємо вакцину Ваксігрип (Франція), яка перевірена часом та світовим досвідом використання.

Шість фактів про грип та вакцинацію, які цікаво знати

  1. Слово “influenza” (“грип”) походить з італійської мови, і означає “вплив”. Вважалося, що саме вплив планет та зірок спричиняють епідемію. Французи назвали хворобу “gripper”, що означає “гак”. А в арабській мові є вираз “anf-al-anza” = “ніс козла”, вважалося, що ці тварини переносять хворобу.
  2. Зв’язок із козлами не такий вже хибний. Але найстрашнішою твариною для грипу є домашня свиня. Вона може захворіти на будь-який штам – “свинячий”, “пташиний”, “людський”. Якщо кілька вірусів потрапить в її організм, вони легко мутують і світ може отримати нові небезпечні види грипу.
  3. Грипом можна захворіти, якщо зняти гроші в банкоматі. Вірус може жити на банкнотах до 2 тижнів. Тому користуйтесь антисептиком.
  4. Грип може викликати серйозні наслідки, особливо у маленьких дітей та людей літнього віку. ВОЗ рекомендує вакцинувати ці категорії від грипу щороку. Дуже небезпечний вірус для серцево-судинної системи та легенів.
  5. Вакцинація проти грипу не може викликати захворювання, але вона забезпечує людині наявність антитіл до збудника хвороби. Це значно знижує ризик захворюваності та розвитку серйозних наслідків після хвороби.
  6. Основний шлях передачі вірусу повітряно-крапельний. Це ще раз підкреслює важливість носіння маски.

Зазвичай вакцинацію проводять на початку сезону. Але організму потрібен час, щоб виробився стійкий імунітет. Якщо поставити щеплення заздалегідь, ризик захворіти на грип восени значно знижується. До того ж захворювання може циркулювати і  влітку, тому варто захистити себе і своїх близьких, особливо перед поїздкою “на моря”. Чекаємо на вас у кабінеті щеплень сімейної клініки Пульс!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.