Дана акція більше не актуальна

При огляді сімейного лікаря – перевірка глюкози в подарунок

Даруємо аналіз крові на глюкозу кожному, хто прийде перевірити своє здоров’я до сімейного лікаря! Знайдіть трохи часу, відкладіть клопоти та подбайте про себе.

Акція

При відвідуванні сімейного лікаря у медичному центрі Пульс (Pulse) з 1.08 по 30.09 ви отримуєте в подарунок аналіз крові на глюкозу. І це дуже важливий подарунок!

Чому необхідно проходити регулярні огляди?

Приходити до сімейного лікаря можна навіть за відсутності скарг. Своє здоров’я варто перевіряти раз на рік та здавати необхідні аналізи. Чимало патологій мають прихований перебіг і не проявляють себе жодним чином, аж поки не стане запізно.

Виявити їх на ранніх стадіях допомагає сімейний лікар та результати аналізів.

Аналіз крові на глюкозу – що це?

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Клініка Пульс (@clinicpuls)


Перевірка цукру в крові дозволяє виявити ранні ознаки переддіабету – стану, коли організм іще не страждає від цукрового діабету, але вже має небезпечні показники рівня цукру. При цьому необхідно коригувати дієту, щоб уповільнити процес.

Окрім того, високий рівень цукру – це ризик виникнення тромбозів, інфарктів та інсультів. Тому контроль глюкози потрібен всім.

Поспішайте забрати ваш цінний подарунок та пройти огляд у справжніх професіоналів! Сімейна клініка Пульс відчинена 7 днів на тиждень!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.