Огляд Гінеколога+ПАП-тест+Кольпоскопія по акційній ціні 530 грн! 

(Повна вартість процедур 780 грн.)

Для того, щоб бути здоровою, успішною, красивою і щасливою жінкою достатньо приділити собі всього 1 день на півроку! Навіть, коли нічого не турбує, захворювання краще попередити, ніж лікувати!

Рак шийки матки посідає 5 місце серед усіх видів раку у жінок. Захворювання вражає жінок усіх вікових груп. Для того, щоб зміни на шийці матки перейшли у важку стадію мають пройти роки. Щоб не пропустити момент, коли зміни зворотні і онкологію можна попередити, існують профілактичні огляди.

Кожна жінка має здійснювати хоча б один візит до гінеколога на півроку.

Профілактичний огляд включає в себе огляд у гінеколога, ПАП-тест і кольпоскопію.

Що таке ПАП-тест (мазок на цитологію, аналіз Папаніколау, цервікальний мазок)? Це дуже простий аналіз, який є дуже інформативним. Він дозволяє виявити клітинні аномалії шийки матки, які в подальшому можуть призвести до появи ракових клітин. Такий аналіз є обов’язковим для усіх жінок.

Що таке кольпоскопія? Кольпоскопія – це огляд шийки матки під багатократним збільшенням спеціального мікроскопу, який називається кольпоскоп.

Кольпоскопія допомогає виявити причини змін клітин у результатах цитології, які можуть бути наслідком запального процесу, передонкологічних станів та раку шийки матки. Тільки за результатом цитології, кінцевий діагноз не можливо встановити. Для цього і необхідна кольпоскопія, щоб після спеціальних проб помітити вражені або підозрілі ділянки і взяти з них біопсію (береться невеликий фрагмент тканини).

*Акція діє до 30 Вересня 2020 року.

Сімейна клініка Пульс – на одній хвилі з Вашим здоров’ям!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.