Акція! Консультація гінеколога + УЗД трансвагінально зі знижкою

Давно відкладали візит до гінеколога? Зараз чудовий час це виправити, адже в клініці Пульс діє знижка на прийом у жіночого лікаря! Встигніть пройти огляд лікаря з УЗД лише за 950 гривень!

Наші досвідчені акушери-гінекологи володіють сучасними методами діагностики й лікування. Кожен з них має додаткову спеціалізацію, тож якщо ви знаєте про наявність в себе конкретних проблем зі здоров’ям, можете врахувати їх при виборі.

  • Член асоціації акушерів-гінекологів України Оксана Кондратюк спеціалізується на ендокринній гінекології та веденні вагітних, в тому числі з високими ризиками переривання.
  • Акушер-гінеколог вищої категорії Вікторія Стретович лікує злоякісні та доброякісні новоутвореннях статевих органів, консультує з питань безпліддя та порушень менструального циклу різної етіології.
  • Юлія Мохсен займається пренатальною діагностикою, веденням вагітних, онкогінекологією. До неї ж можна звернутися з питань контрацепції.
  • Владислава Крупська додатково спеціалізується на естетичній гінекології (лабіопластика, вагінопластика, аугментація точки G, плазмоліфтинг PRP, філлери).

Детальна інформаціє про досвід, освіту, виконувані процедури та перелік захворювань, якими займається лікар, є на нашому сайті. Ви можете записатися на прийом онлайн, або по номерам:

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.