Дана акція більше не актуальна

-50% на аналіз на антитіла до COVID-19

Нова хвиля COVID-19 вже досягає свого піку. І медичний центр Пульс запускає нову акційну пропозицію:

Тільки до 31 липня аналіз на антитіла до COVID-19 методом імунохемілюмінесцентного аналізу (ІХЛА) лише 400 гривень замість 800 грн!

Що таке аналіз на антитіла до COVID-19?

Антитіла або імуноглобуліни, виробляються в організмі хворої людини у відповідь на вірусну атаку. Імунітет ідентифікує ворога, виробляє специфічні білки проти нього, нищить та запам’ятовує. В залежності від стадії процесу, антитіла дещо відрізняються. Тому вони є чудовим маркером для виявлення COVID-19, а також для відстеження динаміки.

Який саме тест мені здавати?

Існує три основні види антитіл, які можна визначити при інфікуванні COVID-19:

  • IgM – це антитіла-молодики. Вони виробляються, починаючи із 3 дні пiсля зараження. Оптимально задавати IgM на 5-10 день після початку хвороби. Ускладненням є те, що IgM можуть бути хибно позитивними при наявності деяких супутніх хвороб та вагітності;
  • IgА – це також молоді антитіла, дуже схожі на IgM, але здебільшого присутні у слизових оболонках. IgА краще здавати паралельно з IgM для уточнення результату. Їх перевагою є те, що вони виробляються лише при коронавірусі;
  • IgG – зрілі антитіла, що починають вироблятися на 7-14 день після зараження. Саме вони активно долають вірус і залишаються в організмі іще 3-4 місяці після перенесеного COVID-19. Тому IgG можна здавати на 10-14 день хвороби, а також якщо ви маєте підозру, що перехворіли на КОВІД нещодавно.

Пам’ятайте, що лише результат аналізу на антитіла не є 100% підставою для постановки діагнозу. Лікарі рекомендують паралельно здавати аналіз ПЛР, і лише після цього інтерпретувати результати:

Професійні терапевти та сімейні лікарі чекають на вас у сімейній клініці Пульс. Радимо скористатися їх консультацією перед тестом на КОВІД-19. Ми також пропонуємо послугу виїзду медсестри додому, якщо вам це необхідно. Результат тесту повідомляють через 6-24 години після здачі аналізу. Будьте здорові та пильні під час пандемії!

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.