-15% на програми ведення пацієнтів з COVID-19

На жаль, епідемія загострюється, і COVID-19 підступає все ближче. Якщо він з’явився на вашому порозі, не зволікайте! Отримуйте щоденний професійний супровід лікарів від медичного центра Пульс. Саме зараз ми запускаємо акцію: знижка 15% на пакети супроводу пацієнтів з коронавірусною інфекцією тільки до 30 червня.

Навіщо це потрібно?

Склалася ситуація, коли хворих надто багато. Лікарні перевантажені, лікарі розриваються між пацієнтами. Через це вони просто не можуть приділяти достатньо уваги кожному підопічному. Але COVID-19 вимагає дотримання всіх вказівок лікаря, та регулярного нагляду. Це один із важливих кроків до швидкого одужання без ускладнень. Тому в разі захворювання, слід спілкуватися з сімейним лікарем щодня, здавати додаткові аналізи-маркери ускладнень, і бажано проконсультуватись з інфекціоністом. Все це включають пакети медичного супроводу від клініки сімейної медицини Пульс.

Що входить до стандартного пакета?

Наразі, ми пропонуємо 2 базові пакети:

10-денний супровід за ціною 10 100 – 15% = 8585 грн. Економія 1515 грн!

14-денний супровід за ціною 14500 – 15% = 12325 грн. Економія 2175 грн!

В обидві програми входить:

  • щоденна консультація вашого лікаря;
  • консультація інфекціоніста;
  • виїзд медсестри додому для взяття аналізів, а також сам аналіз ПЛР;
  • відкриття лікарняного листа;
  • вимірювання сатурації та зняття ЕКГ;
  • необхідні додаткові аналізи при COVID-19.

Що таке додаткові аналізи і для чого вони потрібні?

Їх не завжди можна здати у звичайній поліклініці, але фахівці радять перевіряти ці показники для раннього виявлення ускладнень та контролю перебігу хвороби:

  • Д-димер. Показник утворення тромбів у крові. Він часто підвищується у пацієнтів з COVID-19. Якщо рівень Д-димеру вищий у 3-4 рази, ставлять питання про госпіталізацію;
  • Прокальцитонін. Виступає біомаркером, який виявляє приєднання бактеріальної інфекції;
  • С-реактивний білок. Ріст цього показника допомагає оцінити ступінь важкості перебігу хвороби;
  • Тропонин I – маркер стану серцевого м’яза при інфекції. Відомо, що COVID-19 може давати ускладнення на серце, тому необхідно контролювати стан міокарду.

Не забувайте, що за перших ознак застуди, варто телефонувати сімейному лікарю. А для швидкої консультації ви можете обрати свого лікаря серед професіоналів сімейної клініки Пульс.

Записатись до лікаря

Для запису на прийом, будь ласка, заповніть форму. Ми зв'яжемось з Вами для уточнення необхідної інформації.